Newsroom

element

Pierwsze szkolenia w ramach RoadShow TopSolution 2019 za nami

RoadShow TopSolution 2019 Warszawa SGGW

W tym roku po raz pierwszy odbył się RoadShow TopSolution 2019. Jest to cykl szkoleń odbywający się w różnych zakątkach Polski. W trakcie spotkania uczestnicy mają szansę poszerzyć swoją wiedzę na temat oprogramowania CAD/CAM TopSolid Wood. Jest to najpopularniejszy system wykorzystywany w przemyśle meblarskim. Umożliwia projektowanie oraz produkcję mebli przy wykorzystaniu w pełni parametrycznego środowiska 3D.

                Szkolenia odbyły się w dwóch lokalizacjach: w Elbląskim Parku Technologicznym oraz w Warszawie w biurze TopSolution oraz Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego. Jest nam niezmiernie miło poinformować, że oba spotkania zgromadziły już ponad 100 uczestników. W trakcie szkoleń mogli oni sprawdzić na żywo jakie nowości wprowadza nowa odsłona TopSolid Wood oznaczona numerem 6.20. Dodatkowo nasi trenerzy przeprowadzili ćwiczenia, dzięki którym od podstaw można było poznać interfejs oraz możliwość oprogramowania CAD/CAM. Dla osób, które już miały styczność z TopSolid Wood poświęcony został dzień, w którym uczestnicy zmierzyli się z ćwiczeniami dla zaawansowanych. W ich trakcie krok po kroku ukazane zostało przygotowywanie własnych bibliotek w tym między innymi: praca z kubaturą, punkty kluczowe, narzędzia, zaawansowane automatyczne złącza czy publikacja powierzchni pozycjonowania.

TopSolid Wood RoadShow TopSolution 2019 - szkolenia Warszawa
Zapoznanie się z nowościami w TopSolid Wood 6.20

ZUPEŁNIE NOWA FORMUŁA

                „Zmieniliśmy formułę naszych spotkań, aby wyjść naprzeciw potrzebom” – mówi Adrian Czerniak, specjalista ds. marketingu – „Już od dłuższego czasu dochodziły do nas informacje o potrzebie organizowania cyklicznych szkoleń. Chcieliśmy jednak tym razem dotrzeć do jak największej liczby osób, zainteresowanych poszerzaniem swojej wiedzy z zakresu oprogramowania CAD/CAM TopSolid Wood. Stąd postawiliśmy na formę RoadShow, czyli imprezy, która odbywa się w paru miejscach w ciągu roku. Za sobą mamy już szkolenia w Elblągu oraz Warszawie. Jesteśmy bardzo miło zaskoczeni jak dużym zainteresowaniem cieszy się RoadShow. Z tego miejsca chciałbym podziękować wszystkim przybyłym, a także osobom, które nas wspierały w trakcie szkoleń. Duże podziękowania chciałbym skierować także w kierunku Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie i dr. Marcina Zbiecia, gdzie również dzięki uprzejmości władz szkoły udało mam się zorganizować szkolenie.”  

KOLEJNE SZKOLENIA JUŻ NIEBAWEM!

                W ramach RoadShow TopSolution 2019 odbędą się jeszcze trzy spotkania, w tym jedno całkowicie poświęcone studentom Wydziału Technologii Drewna w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Wszystkich zainteresowanych uczestnictwem, a zarazem chętnych do rozwoju swoich umiejętności w oprogramowaniu TopSolid Wood zachęcamy do obserwowania naszej strony internetowej, a także kanałów socialmedia gdzie już niebawem poinformujemy o kolejnych miejscach oraz terminach RoadShow TopSolution 2019.

08.05.2019

Copyright © 2018 TOPSOLUTION. Polityka prywatności

Projekt i realizacja: WiWi.pl