element

TopSolid Mold

PROJEKTOWANIE I WYTWARZANIE FORM WTRYSKOWYCH, TŁOCZNIKÓW I WYKROJNIKÓW

Posiadamy rozwiązanie do projektowania form, które jest kompletne i kompleksowo wyprzedzające standardowe systemy projektowania. Skierowane jest do Ciebie, jeżeli chcesz maksymalnie przyspieszyć produkcję. Olbrzymia baza inteligentnych elementów i gotowych korpusów. daje Tobie wyśmienite zaplecze do pracy. Dzięki wbudowanym narzędziom automatyzującym szybko uwzględnisz chłodzenie formy, czy skomplikowane poruszanie się jej elementów. Skurcz elementów to też nie problem, materiały uwzględniają to. A co z temperaturą po wtrysku? Jakie będą grubości ścianek? Tego również się dowiesz. Jest tutaj wszystko czego potrzebujesz. Wyprzedź konkurencję! Podnieś jakość swoich projektów!

Co otrzymasz dzięki TopSolid Mold:

• Wygoda i prostota
• Sprawdzenie poprawności modelu
• Uwzględnienie skurczu
• Szybkie podzielenie formy
• Dodanie chłodzenia
• Pełna integracja z CAM
• Wykonanie dokumentacji płaskiej
• Analizę wtrysku (temperatury, grubości ścianek)
• Inteligentne biblioteki
PDM czuwający nad wszystkimi danymi CAD/CAM

video

Masz pytania?
Zapraszamy do kontaktu!

Skontaktuj się z nami
TopSolid 7 Mold (1)
TopSolid 7 Mold (2)
TopSolid 7 Mold (3)
TopSolid 7 Mold (4)
TopSolid 7 Mold (5)
TopSolid 7 Mold 0
TopSolid 7 Mold (7)
TopSolid 7 Mold (8)
TopSolid 7 Mold (9)
TopSolid 7 Mold (10)

TopSolid Design

TopSolid Design jest to system służący do projektowania 3D, który umożliwia parametryczne modelowanie powierzchniowo-bryłowe dowolnych obiektów i konstrukcji. Modelowanie w TopSolid Design usprawnia pracę i sprawia, że staje się przyjemniejsza.

Więcej

TopSolid CAM

TopSolid CAM zapewnia sterowanie obrabiarek numerycznych dowolnych producentów, takich jak: frezarki, wieloosiowe tokarko – frezarki, wycinarki drutowe. TopSolid CAM jest skalowalnym rozwiązaniem i może występować jako pełny CAD/CAM lub jako samodzielne stanowisko CAM.

Więcej

TopSolid SheetMetal

TopSolid SheetMetal to narzędzie dedykowane do projektowania elementów blaszanych. Dzięki rozbudowanej funkcjonalności pracy z linią gięcia – m.in. możliwości stosowania tabeli gięcia, automatycznemu generowaniu dokumentacji – znacznie przyspiesza projektowanie.

Więcej

Copyright © 2020 TOPSOLUTION. Polityka prywatności

Projekt i realizacja: WiWi.pl