element

TopSolid 7 Mold

PROJEKTOWANIE I WYTWARZANIE FORM WTRYSKOWYCH, TŁOCZNIKÓW I WYKROJNIKÓW

Posiadamy ciekawe rozwiązanie do projektowania form, które jest kompletne i kompleksowe wyprzedzające standardowe systemy projektowania. Skierowane jest do Ciebie, jeżeli chcesz maksymalnie przyspieszyć produkcję. Olbrzymia baza inteligentnych elementów i gotowych korpusów daje Tobie wyśmienite zaplecze do pracy. Dzięki wbudowanym narzędziom automatyzującym szybko uwzględnisz chłodzenie formy, czy skomplikowane poruszanie się jej elementów. Skurcz to też nie problem, materiały uwzględniają to. A co z temperaturą po wtrysku? Jakie będą grubości ścianek? Tego również się dowiesz. Jest tutaj wszystko czego potrzebujesz. Wyprzedź konkurencję! Podnieś jakość swoich projektów!

Co otrzymasz dzięki TopSolid Mold:

• Wygoda i prostota
• Sprawdzenie poprawności modelu
• Uwzględnienie skurczu
• Szybkie podzielenie formy
• Dodanie chłodzenia
• Pełna integracja z CAM
• Wykonanie dokumentacji płaskiej
• Analizę wtrysku (temperatury, grubości ścianek)
• Inteligentne biblioteki
PDM czuwający nad wszystkimi danymi CAD/CAM

video

Masz pytania?
Zapraszamy do kontaktu!

Skontaktuj się z nami
TopSolid 7 Mold (1)
TopSolid 7 Mold (2)
TopSolid 7 Mold (3)
TopSolid 7 Mold (4)
TopSolid 7 Mold (5)
TopSolid 7 Mold 0
TopSolid 7 Mold (7)
TopSolid 7 Mold (8)
TopSolid 7 Mold (9)
TopSolid 7 Mold (10)

TopSolid 7

TopSolid 7 jest to system służący do projektowania 3D, który umożliwia parametryczne modelowanie powierzchniowo-bryłowe dowolnych obiektów i konstrukcji. Modelowanie w TopSolid 7 usprawnia pracę i sprawia, że staje się przyjemniejsza.

Więcej

TopSolid 7 CAM

TopSolid 7 CAM zapewnia sterowanie obrabiarek numerycznych dowolnych producentów, takich jak: frezarki, wieloosiowe tokarko – frezarki, wycinarki drutowe. TopSolid CAM jest skalowalnym rozwiązaniem i może występować jako pełny CAD/CAM lub jako samodzielne stanowisko CAM.

Więcej

TopSolid 7 SheetMetal

TopSolid SheetMetal to narzędzie dedykowane do projektowania elementów blaszanych. Dzięki rozbudowanej funkcjonalności pracy z linią gięcia – m.in. możliwości stosowania tabeli gięcia, automatycznemu generowaniu dokumentacji – znacznie przyspiesza projektowanie.

Więcej

Manipulatory 3D

Myszki 3D firmy 3Dconnexion usprawniają i przyśpieszają pracę projektantom, architektom i artystom z całego świata. Zapewniają bardziej naturalną i intuicyjną kontrolę modelu 3D, która nie jest osiągalna przy użyciu tradycyjnej myszy i klawiatury.

Więcej

Copyright © 2020 TOPSOLUTION. Polityka prywatności

Projekt i realizacja: WiWi.pl