Program do projektowania kuchni i szaf

element
TopSolid edycja Kuchnie i Szafy

Przygotowaliśmy dla Ciebie dedykowany program do projektowania mebli skrzyniowych takich jak kuchnie oraz szafy. TopSolid edycja Kuchnie i Szafy jest uproszczoną wersją dobrze znanego i cenionego na polskim rynku przemysłu drzewnego programu CAD/CAM TopSolid Wood. Oprogramowanie jest odpowiedzią na zapotrzebowanie płynące od mniejszych producentów mebli w Polsce i umożliwia szybkie projektowanie i produkcję mebli kuchennych oraz szaf.

Jak wygląda projektowanie w programie?

Projektowanie mebli w TopSolid edycja Kuchnie i Szafy odbywa się poprzez wykorzystanie parametrycznej biblioteki gotowych szafek lub półfabrykatów typu korpus, półka, front itp. W projektach można wykorzystywać zawarte biblioteki wiodących dostawców okuć oraz akcesoriów meblowych. Elementy te automatycznie wykonują operacje technologiczne. System umożliwia po zakończeniu procesu projektowego wygenerowanie wyceny, wizualizacji, dokumentacji 2D, listy części, rozkroju lub plików na CNC.

Intuicyjny konfigurator

TopSolid edycja Kuchnie i Szafy to przede wszystkim bardzo intuicyjny konfigurator szafy na wymiar oraz mebli wytwarzanych w ramach seryjnej produkcji. Potencjał jego zastosowania zależy od realnych potrzeb projektanta i producenta mebli. Użytkownik może korzystać z szerokiej biblioteki, dzięki czemu projektowanie szafy do przedpokoju lub mebli do kuchni jest jeszcze wygodniejsze. Z pomocą tej edycji TopSolid z powodzeniem wykonasz projekt szaf wnękowych i szaf przesuwnych szytych na miarę potrzeb klienta oraz dostosowanych do możliwości aranżacyjnych danego wnętrza. Cały proces przebiega bardzo sprawnie, a po jego zakończeniu z łatwością wygenerujesz dokumenty techniczne i zautomatyzujesz wybrane elementy procesu produkcyjnego.

Funkcjonalności i korzyści wynikające z użytkowania TopSolid edycja Kuchnie i Szafy

Zachęcamy do zapoznania się z potencjałem oferowanego przez nas programu oraz do skorzystania ze wdrożenia wykonywanego przez specjalistów TopSolution Integracje. Jeżeli zajmujesz się produkcją szaf na wymiar, projektowanie ich z naszym rozwiązaniem jest niezwykle proste. Dzięki temu systemowi może powstać dowolna kuchnia lub szafa na wymiar. Konfigurator daje wiele możliwości w tym zakresie. Skorzystaj z nich, dzięki czemu usprawnisz codzienną pracę w swojej firmie i wejdziesz z nią na jeszcze wyższy poziom biznesowy. Wszystko w ramach intuicyjnego programu dedykowanego producentom mebli kuchennych i szaf, w tym mniejszym, rodzinnym firmom. Wraz z rozwojem firmy można wdrożyć inne narzędzia TopSolid Wood.

TopSolid edycja Kuchnie i Szafy to:

 • system oparty o sprawdzony i pożądany na polskim rynku TopSolid Wood
 • dostęp do doświadczonych techników, od lat pracujących w branży
 • projektowanie w oparciu o parametryczną bibliotekę szafek lub półfabrykatów
 • szkicownik 2D
 • przyjazny interface wspomagający aranżację pomieszczeń
 • automatyczny rozkrój wraz z wyceną
 • biblioteka okuć i parametrycznych podzespołów (szuflady, front) wiodących producentów m.in. Blum, GTV, Hettich, Hafele, Peka, Grass oraz Lamello, a także drzwi KFV oraz Assa Abloy
 • automatyczne generowanie dokumentacji produkcyjnej 2D
 • automatyczne generowanie zapotrzebowania materiałowego, listy okuć, listy formatek wraz z okleinami itp.
 • zaawansowane wizualizacje
 • automatyczna kalkulacja kosztów w arkuszu MS Excel
 • płynne przejście z procesu projektowania do produkcji (każdy z dodanych komponentów ma do siebie przypisaną technologię)
 • generowanie programów na wszystkie dostępne maszyny CNC
video

Masz pytania?
Zapraszamy do kontaktu!

Skontaktuj się z nami
TopSolid 4
TopSolid 3
TopSolid 1
TopSolid Kuchnie i Szafy - Program CAD CAM (1)
TopSolid Kuchnie i Szafy - Program CAD CAM (2)
TopSolid Kuchnie i Szafy - Program CAD CAM (3)
TopSolid Kuchnie i Szafy - Program CAD CAM (4)
TopSolid Kuchnie i Szafy - Program CAD CAM (5)
TopSolid Kuchnie i Szafy - Program CAD CAM (6)
TopSolid Kuchnie i Szafy - Program CAD CAM (7)

TopSolid Wood

TopSolid Wood jest wiodącym oprogramowaniem CAD/CAM w sektorze przemysłu drzewnego. Liczne funkcje dedykowane pod przemysł meblarski uproszczą i przyspieszą projektowanie mebli. System umożliwia parametryczne modelowanie w środowisku 3D dowolnych kształtów.

Więcej

TopSolid Wood CAM

TopSolid Wood CAM umożliwia nam płynne przejście z etapu projektowania do etapu produkcji mebli. Nasze oprogramowanie jest w pełni kompatybilne z obrabiarkami numerycznymi wiodących dostawców m.in.: SCM, Bacci, Biesse, Homag, Felder, Infotec, Profisystem, Fanum, Ita, Kimla i wiele innych.

Więcej

Variantic

Variantic, autorski produkt TopSolution, jest rozwiązaniem pozwalającym na prezentację i sprzedaż konfigurowalnych produktów przez internet. System umożliwia klientom kastomizację i podgląd zmian dokonywanych na modelu 3D przez stronę internetową.

Więcej

ONI WYBRALI NASZE OPROGRAMOWANIE

Copyright © 2023 TOPSOLUTION. Polityka prywatności

Projekt i realizacja: WiWi.pl