element

Variantic

Internetowy konfigurator produktów

Variantic to autorski produkt TopSolution, który jest rozwiązaniem pozwalającym na prezentację i sprzedaż konfigurowalnych produktów przez internet. System umożliwia klientom konfigurację produktu i podgląd zmian dokonywanych na modelu 3D wykorzystując do tego tylko i wyłącznie stronę internetową. W dalszym etapie system automatyzuje również produkcję zamówionych przedmiotów. Wyposażony jest on w dwa środowiska: projektowe (edytor) i prezentacji (player). Głównym zamysłem programu jest to, aby dodanie produktu i późniejsze administrowanie nim nie wymagało wiedzy informatycznej. Jest to niebywała korzyść, gdyż pozwala na zmniejszenie kosztów, jak również pozwala na dokonanie sprecyzowanego zakupu, dostosowanego do indywidualnych potrzeb klientów.

Wybierając Variantic – Internetowy konfigurator produktów otrzymujesz:

  • środowisko projektowe (edytor) w którym możesz tworzyć parametryczne modele własnych wyrobów
  • funkcjonalność importowania modeli z innych systemów CAD i programów 3D
  • konfigurator dla twoich klientów, który możesz osadzić na swojej stronie www
  • funkcjonalność dynamicznego wyliczania ceny
  • system, który może być zintegrowany z jedną z najpopularniejszych platform e-commerce PrestaShop

Dowiedz się więcej na temat Variantic:
ZAJRZYJ NA NASZĄ STRONĘ

video

Masz pytania?
Zapraszamy do kontaktu!

Skontaktuj się z nami
Variantic - internetowy konfigurator produktów - lada 1
Variantic - internetowy konfigurator produktów - szuflada 2
Variantic - internetowy konfigurator produktów - szuflada 2
Variantic - internetowy konfigurator produktów - projekt cargo
Variantic - internetowy konfigurator produktów - szafka projekt
Variantic - internetowy konfigurator produktów - biurko projekt 2
Variantic Krzesło Tapicerowane
Variantic Krzeslo Tapicerowane 2
Variantic - internetowy konfigurator produktów - łóżko piętrowe
Variantic - Krzesło Tapicerowane - Projekt

TopSolid Wood

TopSolid Wood jest wiodącym oprogramowaniem CAD/CAM w sektorze przemysłu drzewnego. Liczne funkcje dedykowane pod przemysł meblarski uproszczą i przyspieszą projektowanie mebli. System umożliwia parametryczne modelowanie w środowisku 3D dowolnych kształtów.

Więcej

TopSolid Wood CAM

TopSolid Wood CAM umożliwia nam płynne przejście z etapu projektowania do etapu produkcji mebli. Nasze oprogramowanie jest w pełni kompatybilne z obrabiarkami numerycznymi wiodących dostawców m.in.: SCM, Bacci, Biesse, Homag, Felder, Infotec, Profisystem, Fanum, Ita, Kimla i wiele innych.

Więcej

TopSolid edycja Kuchnie i Szafy

TopSolid edycja Kuchnie i Szafy to szybkie i łatwe projektowanie mebli w oparciu o bibliotekę gotowych szafek lub półfabrykatów typu między innymi korpus, półka czy front. Pozwala on także przygotować zaawansowane wizualizację, kalkulację kosztów oraz wygenerować programy na wszystkie dostępne maszyny CNC.

Więcej

TopSolid Planner

TopSolid Planner jest w pełni zintegrowanym modułem programu TopSolid Wood. Głównym zadaniem Plannera jest praca przy kliencie. Za pomocą Plannera w łatwy i bardzo szybki sposób aranżujemy zabudowę pomieszczeń , korzystając z parametrycznej biblioteki gotowych mebli i półfabrykatów.

Więcej

ARDIS

ARDIS jest programem służącym do zarządzania całościowo procesem rozkroju łącznie z magazynem resztek. Za jego pomocą możemy uzyskać najmniejsze straty materiałowe, zwiększyć efektywność i wydajność pracy.

Więcej

almaCube

almaCube to innowacyjne oprogramowanie umożliwiające optymalizację cięcia elementów 3D. Narzędzie to świetnie sobie radzi z wycinaniem elementów z bloków takich materiałów jak pianka czy grafit. Jego nie bywałym atrybutem jest intuicyjność oraz szybkość działania.

Więcej

PDM / Integracja ERP

mProdukcja to system PDM (Product Data Management) służący do zarządzania danymi projektowymi. mProdukcja pozwala wersjonować projekty TopSolid Wood określać prawa dostępu i organizować infrastrukturę na zasadzie repozytorium z kontrolowanym dostępem użytkowników.

Więcej

Copyright © 2023 TOPSOLUTION. Polityka prywatności

Projekt i realizacja: WiWi.pl