element

Variantic

Internetowy konfigurator produktów

Variantic to autorski produkt TopSolution, który jest rozwiązaniem pozwalającym na prezentację i sprzedaż konfigurowalnych produktów przez internet. System umożliwia klientom konfigurację produktu i podgląd zmian dokonywanych na modelu 3D wykorzystując do tego tylko i wyłącznie stronę internetową. W dalszym etapie system automatyzuje również produkcję zamówionych przedmiotów. Wyposażony jest on w dwa środowiska: projektowe (edytor) i prezentacji (player). Głównym zamysłem programu jest to, aby dodanie produktu i późniejsze administrowanie nim nie wymagało wiedzy informatycznej. Jest to niebywała korzyść, gdyż pozwala na zmniejszenie kosztów, jak również pozwala na dokonanie sprecyzowanego zakupu, dostosowanego do indywidualnych potrzeb klientów.

Wybierając Variantic – Internetowy konfigurator produktów otrzymujesz:

  • środowisko projektowe (edytor) w którym możesz tworzyć parametryczne modele własnych wyrobów
  • funkcjonalność importowania modeli z innych systemów CAD i programów 3D
  • konfigurator dla twoich klientów, który możesz osadzić na swojej stronie www
  • funkcjonalność dynamicznego wyliczania ceny
  • system, który może być zintegrowany z jedną z najpopularniejszych platform e-commerce PrestaShop

Dowiedz się więcej na temat Variantic:
ZAJRZYJ NA NASZĄ STRONĘ

video

Masz pytania?
Zapraszamy do kontaktu!

Skontaktuj się z nami
Variantic - internetowy konfigurator produktów - lada 1
Variantic - internetowy konfigurator produktów - szuflada 2
Variantic - internetowy konfigurator produktów - szuflada 2
Variantic - internetowy konfigurator produktów - projekt cargo
Variantic - internetowy konfigurator produktów - szafka projekt
Variantic - internetowy konfigurator produktów - biurko projekt 2
Variantic Krzesło Tapicerowane
Variantic Krzeslo Tapicerowane 2
Variantic - internetowy konfigurator produktów - łóżko piętrowe
Variantic - Krzesło Tapicerowane - Projekt

TopSolid Wood

TopSolid Wood jest wiodącym oprogramowaniem CAD/CAM w sektorze przemysłu drzewnego. Liczne funkcje dedykowane pod przemysł meblarski uproszczą i przyspieszą projektowanie mebli. System umożliwia parametryczne modelowanie w środowisku 3D dowolnych kształtów.

Więcej

TopSolid Wood CAM

TopSolid Wood CAM umożliwia nam płynne przejście z etapu projektowania do etapu produkcji mebli. Nasze oprogramowanie jest w pełni kompatybilne z obrabiarkami numerycznymi wiodących dostawców m.in.: SCM, Bacci, Biesse, Homag, Felder, Infotec, Profisystem, Fanum, Ita, Kimla i wiele innych.

Więcej

TopSolid Planner

TopSolid Planner jest w pełni zintegrowanym modułem programu TopSolid Wood. Głównym zadaniem Plannera jest praca przy kliencie. Za pomocą Plannera w łatwy i bardzo szybki sposób aranżujemy zabudowę pomieszczeń , korzystając z parametrycznej biblioteki gotowych mebli i półfabrykatów.

Więcej

ARDIS

ARDIS jest programem służącym do zarządzania całościowo procesem rozkroju łącznie z magazynem resztek. Za jego pomocą możemy uzyskać najmniejsze straty materiałowe, zwiększyć efektywność i wydajność pracy.

Więcej

almaCube

almaCube to innowacyjne oprogramowanie umożliwiające optymalizację cięcia elementów 3D. Narzędzie to świetnie sobie radzi z wycinaniem elementów z bloków takich materiałów jak pianka czy grafit. Jego nie bywałym atrybutem jest intuicyjność oraz szybkość działania.

Więcej

PDM / Integracja ERP

mProdukcja to system PDM (Product Data Management) służący do zarządzania danymi projektowymi. mProdukcja pozwala wersjonować projekty TopSolid Wood określać prawa dostępu i organizować infrastrukturę na zasadzie repozytorium z kontrolowanym dostępem użytkowników.

Więcej

Copyright © 2020 TOPSOLUTION. Polityka prywatności

Projekt i realizacja: WiWi.pl