Rozwiązania

Projektowanie i Produkcja w przemyśle mechanicznym

Mechanika

TopSolution w swojej ofercie posiada unikalny system CAD/CAM/PDM, który wykorzystywany jest z powodzeniem w branży mechanicznej na całym świecie – TopSolid. Rozwijany przez lata we współpracy z największymi firmami z branży posiada rozwiązania nie mające swoich odpowiednich w innych tego typu systemach. Dzięki TopSolid firmy są wstanie wytwarzać swoje produkty szybciej, sprawniej i przede wszystkich bez żadnych ograniczeń.

Technologia FreeShape, pozwoli na przygotowanie modelu do produkcji z uwzględnieniem tolerancji, PDM będzie dbał o projekty i o spójne zarządzanie Know How firmy. Dzięki możliwością udostępniania projektów możliwa jest miedzy pracownikami firmy fizycznego przenoszenia plików. TopSolid 7 to projektowanie i wytwarzanie które jest przyjemnością, a intuicyjność rozwiązania pozwala na szybkie i sprawne korzystanie ze środowiska.

OPROGRAMOWANIE

Sprawdź nasze dedykowane oprogramowanie dla przemysłu mechanicznego

TopSolid 7

TopSolid 7 jest to system służący do projektowania 3D, który umożliwia parametryczne modelowanie powierzchniowo-bryłowe dowolnych obiektów i konstrukcji. Modelowanie w TopSolid 7 usprawnia pracę i sprawia, że staje się przyjemniejsza.

Więcej

TopSolid 7 CAM

TopSolid 7 CAM zapewnia sterowanie obrabiarek numerycznych dowolnych producentów, takich jak: frezarki, wieloosiowe tokarko – frezarki, wycinarki drutowe. TopSolid CAM jest skalowalnym rozwiązaniem i może występować jako pełny CAD/CAM lub jako samodzielne stanowisko CAM.

Więcej

TopSolid 7 Mold

TopSolid Mold to pakiet dodatkowych funkcji CAD, który oferuje wysoką wydajność dzięki automatyzacji typowych operacji projektowych. System skraca czas projektowania form względem standardowych rozwiązań CAD o co najmniej 60%.

Więcej

TopSolid 7 SheetMetal

TopSolid SheetMetal to narzędzie dedykowane do projektowania elementów blaszanych. Dzięki rozbudowanej funkcjonalności pracy z linią gięcia – m.in. możliwości stosowania tabeli gięcia, automatycznemu generowaniu dokumentacji – znacznie przyspiesza projektowanie.

Więcej

Copyright © 2020 TOPSOLUTION. Polityka prywatności

Projekt i realizacja: WiWi.pl