Rozwiązania

Programy CAD/CAM 3D dla branży mechanicznej

Mechanika

TopSolution w swojej ofercie posiada unikalny system CAD/CAM/PDM, który wykorzystywany jest z powodzeniem w branży mechanicznej na całym świecie – TopSolid. Rozwijany przez lata we współpracy z największymi firmami z branży posiada rozwiązania nie mające swoich odpowiednich w innych tego typu systemach. Dzięki TopSolid firmy są wstanie wytwarzać swoje produkty szybciej, sprawniej i przede wszystkich bez żadnych ograniczeń.

Technologia FreeShape, pozwoli na przygotowanie modelu do produkcji z uwzględnieniem tolerancji, PDM będzie dbał o projekty i o spójne zarządzanie Know How firmy. Dzięki możliwością udostępniania projektów możliwa jest miedzy pracownikami firmy fizycznego przenoszenia plików. TopSolid 7 to projektowanie i wytwarzanie które jest przyjemnością, a intuicyjność rozwiązania pozwala na szybkie i sprawne korzystanie ze środowiska.

OPROGRAMOWANIE

Sprawdź nasze dedykowane oprogramowanie dla przemysłu mechanicznego

TopSolid Design

TopSolid Design jest to system służący do projektowania 3D, który umożliwia parametryczne modelowanie powierzchniowo-bryłowe dowolnych obiektów i konstrukcji. Modelowanie w TopSolid Design usprawnia pracę i sprawia, że staje się przyjemniejsza.

Więcej

TopSolid CAM

TopSolid CAM zapewnia sterowanie obrabiarek numerycznych dowolnych producentów, takich jak: frezarki, wieloosiowe tokarko – frezarki, wycinarki drutowe. TopSolid CAM jest skalowalnym rozwiązaniem i może występować jako pełny CAD/CAM lub jako samodzielne stanowisko CAM.

Więcej

TopSolid Mold

TopSolid Mold to pakiet dodatkowych funkcji CAD, który oferuje wysoką wydajność dzięki automatyzacji typowych operacji projektowych. System skraca czas projektowania form względem standardowych rozwiązań CAD, o co najmniej 60%.

Więcej

TopSolid SheetMetal

TopSolid SheetMetal to narzędzie dedykowane do projektowania elementów blaszanych. Dzięki rozbudowanej funkcjonalności pracy z linią gięcia – m.in. możliwości stosowania tabeli gięcia, automatycznemu generowaniu dokumentacji – znacznie przyspiesza projektowanie.

Więcej

Copyright © 2020 TOPSOLUTION. Polityka prywatności

Projekt i realizacja: WiWi.pl