Programy CAD/CAM 3D dla branży mechanicznej


Programy CAD/CAM 3D dla branży mechanicznej

TopSolution w swojej ofercie posiada unikalny program CAD/CAM/PDM, który wykorzystywany jest z powodzeniem w branży mechanicznej na całym świecie.  TopSolid rozwijany przez lata we współpracy z największymi firmami z branży, posiada rozwiązania niemające swoich odpowiedników w innych tego typu programach CAD/CAM. Dzięki TopSolid  firmy są w stanie wytwarzać swoje produkty szybciej, sprawniej i przede wszystkim bez żadnych ograniczeń.

Technologia FreeShape, pozwala na przygotowanie modelu do produkcji z uwzględnieniem tolerancji, PDM będzie dbał o projekty i o spójne zarządzanie Know How firmy. Dzięki możliwości udostępniania projektów możliwa jest współpraca między pracownikami, bez fizycznego przenoszenia projektów. TopSolid to projektowanie i wytwarzanie, które jest przyjemnością, a intuicyjność rozwiązania pozwala na szybkie i sprawne korzystanie ze środowiska.

OPROGRAMOWANIE

Sprawdź nasze dedykowane oprogramowanie dla przemysłu mechanicznego

TopSolid Design

TopSolid Design jest to system służący do projektowania 3D, który umożliwia parametryczne modelowanie powierzchniowo-bryłowe dowolnych obiektów i konstrukcji. Modelowanie w TopSolid Design usprawnia pracę i sprawia, że staje się przyjemniejsza.

Więcej

TopSolid CAM

TopSolid CAM zapewnia sterowanie obrabiarek numerycznych dowolnych producentów, takich jak: frezarki, wieloosiowe tokarko – frezarki, wycinarki drutowe. TopSolid CAM jest skalowalnym rozwiązaniem i może występować jako pełny CAD/CAM lub jako samodzielne stanowisko CAM.

Więcej

TopSolid Mold

TopSolid Mold to dodatkowy moduł CAD, który przyspieszaja projektowanie i produkcję form wtryskowych. Program oferuję wysoką wydajność dzięki automatyzacji typowych operacji projektowych. System skraca czas projektowania form względem standardowych rozwiązań CAD, o co najmniej 60%.

Więcej

TopSolid Steel

TopSolid Steel to narzędzie dedykowane do projektowania i wytwarzania elementów metalowych. Program CAD/CAM świetnie sprawdza się przy najbardziej skomplikowanych projektach. Przy użyciu wbudowanych funkcji szybko i łatwo zaprojektujesz schody, balustrady, meble metalowe, bramy, kratownice, konstrukcje metalowe i wiele więcej.

Więcej

ONI WYBRALI NASZE OPROGRAMOWANIE

Copyright © 2023 TOPSOLUTION. Polityka prywatności

Projekt i realizacja: WiWi.pl