element

TopSolid Wood CAM

PROGRAMOWANIE OBRABIAREK CNC

TopSolid Wood CAM umożliwia płynne przejście z etapu projektowania do etapu produkcji mebli. Oprogramowanie jest w pełni kompatybilne z obrabiarkami numerycznymi wiodących dostawców m.in.: SCM, Bacci, Biesse, Homag, Felder, Infotec, Profisystem, Fanum, Ita, Kimla i wiele innych.

Zalety oprogramowania TopSolid Wood CAM:

  • pełna integracja CAD/CAM (na podstawie modelu 3D i wykonanych na nim operacjach technologicznych generowane są programy maszynowe)
  • środowisko CAM zawiera funkcjonalności CAD
  • możliwość dostosowania oprogramowania do posiadanego parku maszynowego (modułowość)
  • sterowanie specjalistycznymi funkcjami maszyn drzewnych (ssawki, agregaty, systemy bazowań, okleinowanie, itd.)
  • moduł CAM 2,5D (frezowanie, wiercenie, sterowanie agregatami, ssawkami, cięcie piłą,)
  • moduł CAM 3D (płynne 3osiowe frezowanie, rzeźbienia, obróbka kształtowa)
  • moduł CAM 5D (płynne 4 i 5osiowe frezowanie)
  • nesting i dedykowane funkcje automatyzujące produkcję w technologii nesting
  • pełny model maszyny wraz z kinematyką i możliwością podglądu symulacji jej pracy
  • weryfikacja procesu skrawania i analiza odchyłek
video

Masz pytania?
Zapraszamy do kontaktu!

Skontaktuj się z nami
TopSolid Wood CAM - sumulacja 1
TopSolid Wood CAM - symulacja 2
TopSolid Wood CAM - zrzut ekranu
TopSolid Wood CAM 1
TopSolid Wood CAM 2
TopSolid Wood CAM
TopSolid-Wood-CAM-symulacja-3

Variantic

Variantic, autorski produkt TopSolution, jest rozwiązaniem pozwalającym na prezentację i sprzedaż konfigurowalnych produktów przez internet. System umożliwia klientom kastomizację i podgląd zmian dokonywanych na modelu 3D przez stronę internetową.

Więcej

TopSolid Wood

TopSolid Wood jest wiodącym oprogramowaniem CAD/CAM w sektorze przemysłu drzewnego. Liczne funkcje dedykowane pod przemysł meblarski uproszczą i przyspieszą projektowanie mebli. System umożliwia parametryczne modelowanie w środowisku 3D dowolnych kształtów.

Więcej

TopSolid Planner

TopSolid Planner jest w pełni zintegrowanym modułem programu TopSolid Wood. Głównym zadaniem Plannera jest praca przy kliencie. Za pomocą Plannera w łatwy i bardzo szybki sposób aranżujemy zabudowę pomieszczeń , korzystając z parametrycznej biblioteki gotowych mebli i półfabrykatów.

Więcej

ARDIS

ARDIS jest programem służącym do zarządzania całościowo procesem rozkroju łącznie z magazynem resztek. Za jego pomocą możemy uzyskać najmniejsze straty materiałowe, zwiększyć efektywność i wydajność pracy.

Więcej

almaCube

almaCube to innowacyjne oprogramowanie umożliwiające optymalizację cięcia elementów 3D. Narzędzie to świetnie sobie radzi z wycinaniem elementów z bloków takich materiałów jak pianka czy grafit. Jego nie bywałym atrybutem jest intuicyjność oraz szybkość działania.

Więcej

PDM / Integracja ERP

mProdukcja to system PDM (Product Data Management) służący do zarządzania danymi projektowymi. mProdukcja pozwala wersjonować projekty TopSolid Wood określać prawa dostępu i organizować infrastrukturę na zasadzie repozytorium z kontrolowanym dostępem użytkowników.

Więcej

Copyright © 2020 TOPSOLUTION. Polityka prywatności

Projekt i realizacja: WiWi.pl