Programowanie obrabiarek CNC

element
TopSolid Wood CAM

TopSolid Wood CAM umożliwia płynne przejście z etapu projektowania do etapu produkcji mebli. Oprogramowanie jest w pełni kompatybilne z obrabiarkami numerycznymi wiodących dostawców m.in.: SCM, Bacci, Biesse, Homag, Felder, Infotec, Profisystem, Fanum, Ita, Kimla i wiele innych.

Zalety oprogramowania TopSolid Wood CAM:

  • pełna integracja CAD/CAM (na podstawie modelu 3D i wykonanych na nim operacjach technologicznych generowane są programy maszynowe)
  • środowisko CAM zawiera funkcjonalności CAD
  • możliwość dostosowania oprogramowania do posiadanego parku maszynowego (modułowość)
  • sterowanie specjalistycznymi funkcjami maszyn drzewnych (ssawki, agregaty, systemy bazowań, okleinowanie, itd.)
  • moduł CAM 2,5D (frezowanie, wiercenie, sterowanie agregatami, ssawkami, cięcie piłą,)
  • moduł CAM 3D (płynne 3osiowe frezowanie, rzeźbienia, obróbka kształtowa)
  • moduł CAM 5D (płynne 4 i 5osiowe frezowanie)
  • nesting i dedykowane funkcje automatyzujące produkcję w technologii nesting
  • pełny model maszyny wraz z kinematyką i możliwością podglądu symulacji jej pracy
  • weryfikacja procesu skrawania i analiza odchyłek
video

Masz pytania?
Zapraszamy do kontaktu!

Skontaktuj się z nami
TopSolid Wood CAM - sumulacja 1
TopSolid Wood CAM - symulacja 2
TopSolid Wood CAM - zrzut ekranu
TopSolid Wood CAM 1
TopSolid Wood CAM 2
TopSolid Wood CAM
TopSolid-Wood-CAM-symulacja-3

Variantic

Variantic, autorski produkt TopSolution, jest rozwiązaniem pozwalającym na prezentację i sprzedaż konfigurowalnych produktów przez internet. System umożliwia klientom kastomizację i podgląd zmian dokonywanych na modelu 3D przez stronę internetową.

Więcej

TopSolid Wood

TopSolid Wood jest wiodącym oprogramowaniem CAD/CAM w sektorze przemysłu drzewnego. Liczne funkcje dedykowane pod przemysł meblarski uproszczą i przyspieszą projektowanie mebli. System umożliwia parametryczne modelowanie w środowisku 3D dowolnych kształtów.

Więcej

TopSolid edycja Kuchnie i Szafy

TopSolid edycja Kuchnie i Szafy to szybkie i łatwe projektowanie mebli w oparciu o bibliotekę gotowych szafek lub półfabrykatów typu między innymi korpus, półka czy front. Pozwala on także przygotować zaawansowane wizualizację, kalkulację kosztów oraz wygenerować programy na wszystkie dostępne maszyny CNC.

Więcej

TopSolid Planner

TopSolid Planner jest w pełni zintegrowanym modułem programu TopSolid Wood. Głównym zadaniem Plannera jest praca przy kliencie. Za pomocą Plannera w łatwy i bardzo szybki sposób aranżujemy zabudowę pomieszczeń , korzystając z parametrycznej biblioteki gotowych mebli i półfabrykatów.

Więcej

ARDIS

ARDIS jest programem służącym do zarządzania całościowo procesem rozkroju łącznie z magazynem resztek. Za jego pomocą możemy uzyskać najmniejsze straty materiałowe, zwiększyć efektywność i wydajność pracy.

Więcej

almaCube

almaCube to innowacyjne oprogramowanie umożliwiające optymalizację cięcia elementów 3D. Narzędzie to świetnie sobie radzi z wycinaniem elementów z bloków takich materiałów jak pianka czy grafit. Jego nie bywałym atrybutem jest intuicyjność oraz szybkość działania.

Więcej

PDM / Integracja ERP

mProdukcja to system PDM (Product Data Management) służący do zarządzania danymi projektowymi. mProdukcja pozwala wersjonować projekty TopSolid Wood określać prawa dostępu i organizować infrastrukturę na zasadzie repozytorium z kontrolowanym dostępem użytkowników.

Więcej

ONI WYBRALI NASZE OPROGRAMOWANIE

Copyright © 2023 TOPSOLUTION. Polityka prywatności

Projekt i realizacja: WiWi.pl