Optymalizacja cięcia 3D

element
almaCube

almaCube to innowacyjne oprogramowanie umożliwiające optymalizacje cięcia 3D. Pozwala ono na wycinanie elementów z bloków takich materiałów jak pianka, grafit itp. Na podstawie zestawu elementów do wyprodukowania, almaCube przy wykorzystaniu najlepszych algorytmów automatycznie oblicza układ 3D optymalizacji. Dzięki temu wykorzystanie użytego materiału jest maksymalne. Pozwala to na znaczne zmniejszenie czasu wycięcia oraz ograniczanie samego zużycia materiału.

Producentem rozwiązania almaCube jest firma Alma z Francji, która już od 1979 roku zajmuje się dziedziną cięcia (nesting-u). Dzięki zdobytemu doświadczeniu producentowi udało się dopracować algorytm rozkładania elementów w najwyższym stopniu przy jednoczesnym zachowaniu dużej szybkości obliczeniowej.

Dodatkowo niebywałą zaletą rozwiązania jest jego przejrzystość. Przyjazny i mało skomplikowany interfejs sprawia, że nauka oprogramowania jest intuicyjna co bezpośrednio przekłada się na błyskawiczne przejście od etapu wdrożenia do etapu produkcyjnego.

Wybierając AlmaCube otrzymujesz:

  • prawdziwy nesting 3D
  • oszczędność czasu oraz materiałów – optymalizacja użycia materiału nie tylko na podstawie jednego bloku, ale także w oparciu o dane ogólne
  • zarządzanie materiałem do cięcia lub samą technologią cięcia
  • łatwe połączanie z systemami PDM oraz ERP
  • proste i intuicyjne oprogramowanie umożliwiające optymalizacje cięcia 3D
video

Masz pytania?
Zapraszamy do kontaktu!

Skontaktuj się z nami
almaCube - optymalizacja cięcia - kolejność cięcia
almaCube - optymalizacja cięcia - kolejność cięcia 4
almaCube - optymalizacja cięcia - kolejność cięcia 3
almaCube - optymalizacja cięcia - kolejność cięcia 2
almacube optymalizacja cięcia - widok listy

TopSolid edycja Kuchnie i Szafy

TopSolid edycja Kuchnie i Szafy to szybkie i łatwe projektowanie mebli w oparciu o bibliotekę gotowych szafek lub półfabrykatów typu między innymi korpus, półka czy front. Pozwala on także przygotować zaawansowane wizualizację, kalkulację kosztów oraz wygenerować programy na wszystkie dostępne maszyny CNC.

Więcej

TopSolid Wood

TopSolid Wood jest wiodącym oprogramowaniem CAD/CAM w sektorze przemysłu drzewnego. Liczne funkcje dedykowane pod przemysł meblarski uproszczą i przyspieszą projektowanie mebli. System umożliwia parametryczne modelowanie w środowisku 3D dowolnych kształtów.

Więcej

TopSolid Wood CAM

TopSolid Wood CAM umożliwia nam płynne przejście z etapu projektowania do etapu produkcji mebli. Nasze oprogramowanie jest w pełni kompatybilne z obrabiarkami numerycznymi wiodących dostawców m.in.: SCM, Bacci, Biesse, Homag, Felder, Infotec, Profisystem, Fanum, Ita, Kimla i wiele innych.

Więcej

Variantic

Variantic, autorski produkt TopSolution, jest rozwiązaniem pozwalającym na prezentację i sprzedaż konfigurowalnych produktów przez internet. System umożliwia klientom kastomizację i podgląd zmian dokonywanych na modelu 3D przez stronę internetową.

Więcej

ARDIS

ARDIS jest programem służącym do zarządzania całościowo procesem rozkroju łącznie z magazynem resztek. Za jego pomocą możemy uzyskać najmniejsze straty materiałowe, zwiększyć efektywność i wydajność pracy.

Więcej

PDM / Integracja ERP

mProdukcja to system PDM (Product Data Management) służący do zarządzania danymi projektowymi. mProdukcja pozwala wersjonować projekty TopSolid Wood określać prawa dostępu i organizować infrastrukturę na zasadzie repozytorium z kontrolowanym dostępem użytkowników.

Więcej

ONI WYBRALI NASZE OPROGRAMOWANIE

Copyright © 2023 TOPSOLUTION. Polityka prywatności

Projekt i realizacja: WiWi.pl