O firmie

element
element
element
TopSolution - Programy CAD/CAM 3D do projektowania i produkcji

TOPSOLUTION – ROZWÓJ TWOJEJ FIRMY

TopSolution  zajmuje się wdrażaniem informatycznych systemów CAD/CAM oraz rozwiązań służących do zarządzania i sterowaniem produkcją. Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do firm produkcyjnych i projektowych, które w procesie powstawania produktu chcą stosować spójne środowisko informatyczne. Celem jest podnoszenie efektywności procesów wspomagania produkcji poprzez integrowanie systemów informatycznych z obszaru: CAD/CAM/PDM/ERP/MRP. TopSolution jest jedyny certyfikowanym dostawcą oprogramowania TopSolid na terenie Polski wykorzystywanego zarówno w branży meblarskiej (projektowanie i produkcja mebli) jak i mechaniczniej .Dzięki nam ponad 400 firm w kraju korzysta już z jednego z najbardziej sprawdzonych rozwiązań.

W naszym katalogu znajdują się między innymi takie rozwiązania jak TopSolid Planner, TopSolid Wood, TopSolid WoodCam, TopSoldi 7, ARDIS oraz ActCube 3D. Tworzymy także autorskie rozwiązania takie jak mProdukcja oraz Variantic, który ma na celu wsparcie sprzedaży internetowej.

Masz jakieś pytania dotyczące firmy? Chętnie odpowiemy!

TopSolution zajmuje się także usługami szkoleniowymi i wdrożeniowymi.  Dzięki współpracy z wieloma firmami produkującymi centra obróbcze CNC dbamy o to, aby maszyny od strony oprogramowania działały w pełnej stu procentowej wydajności.

Jesteśmy także organizatorami corocznego kursu edukacyjnego Profesjonaliści dla Profesjonalistów. W jego trakcie przeprowadzamy darmowe szkolenia z zakresu oprogramowania TopSolid. Dzięki naszym gościom uczestnicy spotkania jeszcze lepiej mogą dowiedzieć się do jakich celów wykorzystywane jest oprogramowanie TopSolid i jakie inne najnowocześniejsze technologie wykorzystywane są do produkcji z wykorzystaniem maszyn CNC.

Jako certyfikowany dostawca sprawdzonych rozwiązań wspieramy klientów z wielu branżach: meblarstwo, stolarstwo, przemysł mechaniczny, obróbka CNC, projektowanie i wytwarzanie formy.

Trzon firmy stanowią działy: techniczny i programistyczny oraz sprzedaży i marketingu. Ludzie wchodzący w nasze szeregi to fascynaci dziedzin związanych z obszarem działalności firmy. W związku z powyższym, tematy skomplikowanych wdrożeń i połączeń systemów IT są skutecznie osiągalne w krótkim czasie. Zaangażowanie i determinacja wszystkich pracowników przekładają się na efektywne i owocne działania podczas wdrożeń, szkoleń i dalszej współpracy biznesowej.

TopSolution Integracje - CAD/CAM/PDM/ERP

PARTNERZY BIZNESOWI

Zobacz kim są nasi partnerzy biznesowi

Copyright © 2023 TOPSOLUTION. Polityka prywatności

Projekt i realizacja: WiWi.pl