element

PDM / Integracja ERP

mProdukcja
SPÓJNE ŚRODOWISKO INFROMATYCZNE CAD/CAM/ERP

mProdukcja to system PDM (Product Data Management) służący do zarządzania danymi projektowymi. mProdukcja pozwala wersjonować projekty TopSolid Wood określać prawa dostępu i organizować infrastrukturę na zasadzie repozytorium z kontrolowanym dostępem użytkowników.

Drugim ważnym zadaniem mProdukcji jest rola pomostu pomiędzy oprogramowaniem CAD/CAM TopSolid, a systemami MRP/ERP. mProdukcja pozwala automatyzować obróbkę danych przed wysłaniem ich do ERP.

Główne zalety programu mProdukcja:
– repozytorium danych
– zarządzanie prawami dostępu do projektów dla użytkownika
– planowanie pracy biura konstrukcyjnego (wykres Gantta)
– udostępnianie danych na produkcję (na odpowiednie kioski, maszyny, itp.)
– automatyczna obróbka danych przed wysłaniem do ERP
– synchronizacja danych CAD/ERP
– otwartość na integrację z dowolnym systemem ERP
– eliminacja błędów (mechanizmy sprawdzające dane przed wysłaniem do ERP)
– wersjonowanie projektów i bibliotek
– replikacja danych pomiędzy oddziałami

video

Masz pytania?
Zapraszamy do kontaktu!

Skontaktuj się z nami
mProdukcja 1 (6)
mProdukcja 1 (5)
mProdukcja 1 (4)
mProdukcja 1 (3)
mProdukcja 1 (2)
mProdukcja 1 (1)
mProdukcja 2 (1)
mProdukcja 2 (2)
mProdukcja 2 (3)
mProdukcja 2 (4)

Variantic

Variantic, autorski produkt TopSolution, jest rozwiązaniem pozwalającym na prezentację i sprzedaż konfigurowalnych produktów przez internet. System umożliwia klientom kastomizację i podgląd zmian dokonywanych na modelu 3D przez stronę internetową.

Więcej

TopSolid Wood

TopSolid Wood jest wiodącym oprogramowaniem CAD/CAM w sektorze przemysłu drzewnego. Liczne funkcje dedykowane pod przemysł meblarski uproszczą i przyspieszą projektowanie mebli. System umożliwia parametryczne modelowanie w środowisku 3D dowolnych kształtów.

Więcej

TopSolid Wood CAM

TopSolid Wood CAM umożliwia nam płynne przejście z etapu projektowania do etapu produkcji mebli. Nasze oprogramowanie jest w pełni kompatybilne z obrabiarkami numerycznymi wiodących dostawców m.in.: SCM, Bacci, Biesse, Homag, Felder, Infotec, Profisystem, Fanum, Ita, Kimla i wiele innych.

Więcej

TopSolid Planner

TopSolid Planner jest w pełni zintegrowanym modułem programu TopSolid Wood. Głównym zadaniem Plannera jest praca przy kliencie. Za pomocą Plannera w łatwy i bardzo szybki sposób aranżujemy zabudowę pomieszczeń , korzystając z parametrycznej biblioteki gotowych mebli i półfabrykatów.

Więcej

almaCube

almaCube to innowacyjne oprogramowanie umożliwiające optymalizację cięcia elementów 3D. Narzędzie to świetnie sobie radzi z wycinaniem elementów z bloków takich materiałów jak pianka czy grafit. Jego nie bywałym atrybutem jest intuicyjność oraz szybkość działania.

Więcej

ARDIS

ARDIS jest programem służącym do zarządzania całościowo procesem rozkroju łącznie z magazynem resztek. Za jego pomocą możemy uzyskać najmniejsze straty materiałowe, zwiększyć efektywność i wydajność pracy.

Więcej

Copyright © 2020 TOPSOLUTION. Polityka prywatności

Projekt i realizacja: WiWi.pl