O firmie

element
element
TopSolution - Programy CAD/CAM 3D do projektowania i produkcji

TOPSOLUTION – ROZWÓJ TWOJEJ FIRMY

W TopSolution zajmujmy się wdrażaniem programów CAD/CAM oraz rozwiązań służących do zarządzania i sterowaniem produkcją. Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do firm produkcyjnych i projektowych, które w procesie powstawania produktu chcą stosować spójne środowisko informatyczne. Naszym celem jest podnoszenie efektywności procesów wspomagania produkcji poprzez integrowanie systemów informatycznych z obszaru: CAD/CAM/PDM/ERP/MRP. Jesteśmy także jedynym, certyfikowanym dostawcą wykorzystywanego na całym świecie oprogramowania CAD/CAM TopSolid na terenie Polski. Program z powodzeniem wykorzystywany jest zarówno w branży meblarskiej (projektowanie i produkcja mebli) jak i branży mechanicznej. Nasze doświadczenie i wiedza pozwoliły wdrożyć najnowsze rozwiązania informatyczne już w ponad 500 fabrykach produkcyjnych.

W naszej ofercie znajdują się między innymi takie rozwiązania jak TopSolid edycja Kuchnie i Szafy, TopSolid Wood, TopSolid Design, ARDIS, AlmaCube oraz mProdukcja. Posiadamy również platformę Variantic umożliwiającą budowanie internetowych trójwymiarowych konfiguratorów.

Masz jakieś pytania dotyczące firmy? Chętnie odpowiemy!

Zdobytym doświadczeniem na przestrzeni wielu lat staramy się również dzielić. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług szkoleniowych oraz wdrożeniowych. Dzięki współpracy z wieloma firmami produkującymi centra obróbcze CNC dbamy o to, aby maszyny od strony oprogramowania działały w pełnej stu procentowej wydajności.

Jesteśmy także organizatorami corocznego kursu edukacyjnego Profesjonaliści dla Profesjonalistów. W jego trakcie przeprowadzamy darmowe szkolenia z zakresu oprogramowania TopSolid. Dzięki naszym gościom uczestnicy kursu mogą dowiedzieć się, w jaki sposób działa i jak wykorzystywać oprogramowanie TopSolid. Profesjonaliści dla Profesjonalistów to również inne najnowsze technologie wykorzystywane do produkcji z wykorzystaniem maszyn CNC.

Jako certyfikowany dostawca sprawdzonych rozwiązań wspieramy klientów z wielu branżach: meblarstwo, stolarstwo, przemysł mechaniczny, obróbka CNC, projektowanie i wytwarzanie form.

Trzon firmy stanowią działy techniczny i programistyczny oraz sprzedaży i marketingu. Ludzie wchodzący w nasze szeregi to fascynaci dziedzin związanych z obszarem działalności firmy. W związku z powyższym tematy skomplikowanych wdrożeń i połączeń systemów IT są skutecznie osiągalne w krótkim czasie. Zaangażowanie i determinacja wszystkich pracowników przekładają się na efektywne i owocne działania podczas wdrożeń, szkoleń i dalszej współpracy biznesowej.

TopSolution Integracje - CAD/CAM/PDM/ERP

PARTNERZY BIZNESOWI

Copyright © 2023 TOPSOLUTION. Polityka prywatności

Projekt i realizacja: WiWi.pl