element

TopSolid Wood

TOPSOLID WOOD – MODELOWANIE W ŚRODOWISKU 3D

TopSolid Wood jest wiodącym oprogramowaniem CAD/CAM w sektorze przemysłu drzewnego. Liczne funkcje dedykowane pod przemysł meblarski uproszczą i przyspieszą projektowanie i produkcję mebli. System umożliwia parametryczne modelowanie w środowisku 3D dowolnych kształtów. Nasze oprogramowanie wykorzystywane jest przy projektowaniu mebli twardych, tapicerowanych, drzwi, okien, schodów itd. – wszystko to w jednym programie, bez żadnych dodatkowych nakładek i modułów.

TopSolid Wood to:
– w pełni zintegrowany CAD/CAM
– projektowanie w pełni parametrycznym środowisku 3D
– wygodna praca na pełnym modelu 3D, bez konieczności tworzenia każdej części osobno
– asocjatywność (każda zmiana modelu 3D powoduje automatyczną zmianę w dokumentacji 2D oraz programach na CNC)
– konfigurator mebli skrzyniowych
– biblioteka okuć i parametrycznych podzespołów (szuflady, front) wiodących producentów m.in. Blum, GTV, Hettich, Hafele
– automatyczne generowanie dokumentacji produkcyjnej i montażowej
– automatyczne generowanie zapotrzebowania materiałowego, listy okuć, listy formatek wraz z okleinami itp.
– zaawansowane wizualizacje
– automatyczna kalkulacja kosztów w arkuszu MS Excel
– współpraca z innymi systemami CAD i możliwość wymiany danych
– płynne przejście z procesu projektowania do produkcji (każdy z dodanych komponentów ma do siebie przypisaną technologię)
– możliwość sterowania centrami obróbczymi od 2 do 5 osi

video

Masz pytania?
Zapraszamy do kontaktu!

Skontaktuj się z nami
TopSolid Wood - dokumenty
TopSolid Wood - projekt schodów
TopSolid Wood - projekt sofy
TopSolid Wood - lada
TopSolid Wood - szafka 1
TopSolid Wood - szafka 2
TopSolid Wood - pokój

Variantic

Variantic, autorski produkt TopSolution, jest rozwiązaniem pozwalającym na prezentację i sprzedaż konfigurowalnych produktów przez internet. System umożliwia klientom kastomizację i podgląd zmian dokonywanych na modelu 3D przez stronę internetową.

Więcej

TopSolid Wood CAM

TopSolid Wood CAM umożliwia nam płynne przejście z etapu projektowania do etapu produkcji mebli. Nasze oprogramowanie jest w pełni kompatybilne z obrabiarkami numerycznymi wiodących dostawców m.in.: SCM, Bacci, Biesse, Homag, Felder, Infotec, Profisystem, Fanum, Ita, Kimla i wiele innych.

Więcej

TopSolid Planner

TopSolid Planner jest w pełni zintegrowanym modułem programu TopSolid Wood. Głównym zadaniem Plannera jest praca przy kliencie. Za pomocą Plannera w łatwy i bardzo szybki sposób aranżujemy zabudowę pomieszczeń , korzystając z parametrycznej biblioteki gotowych mebli i półfabrykatów.

Więcej

ARDIS

ARDIS jest programem służącym do zarządzania całościowo procesem rozkroju łącznie z magazynem resztek. Za jego pomocą możemy uzyskać najmniejsze straty materiałowe, zwiększyć efektywność i wydajność pracy.

Więcej

PDM / Integracja ERP

mProdukcja to system PDM (Product Data Management) służący do zarządzania danymi projektowymi. mProdukcja pozwala wersjonować projekty TopSolid Wood określać prawa dostępu i organizować infrastrukturę na zasadzie repozytorium z kontrolowanym dostępem użytkowników.

Więcej

Copyright © 2018 TOPSOLUTION. Polityka prywatności

Projekt i realizacja: WiWi.pl