element

TopSolid 7 CAM

Program CAM do maszyn CNC

Masz maszyny numeryczne takie jak tokarki lub frezarki? Czas przygotowywania programów jest długi? Program TopSolid 7 rozwiąże ten problem. Steruj wszystkimi typami maszyn. Nie masz doświadczenia ze środowiskami wspomagającymi pracę z CNC? To nie jest problem. Łatwość obsługi oprogramowania usprawni proces nauki. Techniki Drag & Drop przyspieszają tworzenie kolejnych obróbek. Środowisko pozwoli Ci globalnie podejść do technologii uwzględniając przyrządy czy obszar roboczy maszyny. Program pokaże Ci jak będzie pracować maszyna. Twoja technologia będzie przechowywana w PDM, nie obawiaj się, że ją stracisz. Otrzymujesz modele z zewnątrz? Dzięki rozwiązaniu FreeShape uwzględnisz tolerancje wykonania. Ponadto zarządzaj zużyciem narzędzia, program za Ciebie zamieni na nowe. Kompleksowo zarządzaj produkcją, przekazuj kompletne informacje odpowiednim osobom.

TopSolid CAM 7 to:

  • dostosowywanie geometrii do pola tolerancji (FreeShape)
  • niezwykle szybkie przygotowywanie technologii
  • podgląd obróbki z ruchem maszyny
  • różnorodność obróbek
  • zaawansowane funkcje sterowania maszynami
  • połączenie z bazami narzędzi
  • weryfikacja kodu zewnętrznymi symulatorami
  • kontrola kolizji
video

Masz pytania?
Zapraszamy do kontaktu!

Skontaktuj się z nami
TopSolid 7 CAM (9)
TopSolid 7 CAM (10)
TopSolid 7 CAM (8)
TopSolid 7 CAM (6)
TopSolid 7 CAM (7)
TopSolid 7 CAM (4)
TopSolid 7 CAM (5)
TopSolid 7 CAM (2)
TopSolid 7 CAM (3)
TopSolid 7 CAM (1)

TopSolid 7

TopSolid 7 jest to system służący do projektowania 3D, który umożliwia parametryczne modelowanie powierzchniowo-bryłowe dowolnych obiektów i konstrukcji. Modelowanie w TopSolid 7 usprawnia pracę i sprawia, że staje się przyjemniejsza.

Więcej

TopSolid 7 Mold

TopSolid Mold to pakiet dodatkowych funkcji CAD, który oferuje wysoką wydajność dzięki automatyzacji typowych operacji projektowych. System skraca czas projektowania form względem standardowych rozwiązań CAD o co najmniej 60%.

Więcej

TopSolid 7 SheetMetal

TopSolid SheetMetal to narzędzie dedykowane do projektowania elementów blaszanych. Dzięki rozbudowanej funkcjonalności pracy z linią gięcia – m.in. możliwości stosowania tabeli gięcia, automatycznemu generowaniu dokumentacji – znacznie przyspiesza projektowanie.

Więcej

Manipulatory 3D

Myszki 3D firmy 3Dconnexion usprawniają i przyśpieszają pracę projektantom, architektom i artystom z całego świata. Zapewniają bardziej naturalną i intuicyjną kontrolę modelu 3D, która nie jest osiągalna przy użyciu tradycyjnej myszy i klawiatury.

Więcej

Copyright © 2020 TOPSOLUTION. Polityka prywatności

Projekt i realizacja: WiWi.pl