element

TopSolid Planner

TopSolid Planner jest w pełni zintegrowanym modułem programu TopSolid Wood. Głównym zadaniem Plannera jest praca przy kliencie. Za pomocą Plannera w łatwy i bardzo szybki sposób aranżujemy zabudowę pomieszczeń , korzystając z parametrycznej biblioteki gotowych mebli i półfabrykatów.

Planner jako końcówka sprzedażowa pozwala bardzo szybko wygenerować wizualizację oraz wycenę dla klienta. Rozwiązanie skierowane jest przede wszystkim do działu handlowego oraz salonów sprzedażowych. Prostota działania i łatwość projektowania sprawiają, że z końcówki sprzedażowej może korzystać osoba nie mająca wiedzy technologicznej.  Śmiało można napisać, że Planner jest połączeniem procesu sprzedażowego z produkcją. Projekt jaki trafia do zakładu produkcyjnego z końcówki Planner jest automatycznie rozkładany na elementy i produkowany.

TopSolid Planner to:
– pełna integracja zakładu produkcyjnego z punktami sprzedaży (synchronizacja biblioteki wyrobów, cenników, kontrola zamówień)
– projektowanie pomieszczeń w oparciu o parametryczną bibliotekę gotowych mebli lub półfabrykatów
– zestaw unikatowych funkcji przyspieszających projektowanie i wprowadzanie szybkich globalnych zmian (podmiany: frontów, materiałów, uchwytów itp.)
– automatyczna wycena i fotorealistyczna wizualizacja projektów
– automatyczne generowanie programów na maszyny CNC
– automatyczna dokumentacja na podstawie modeli 3D

video

Masz pytania?
Zapraszamy do kontaktu!

Skontaktuj się z nami
TopSolid Planner - aranżacje (1)
TopSolid Planner - aranżacje (2)
TopSolid Planner - aranżacje (3)
TopSolid Planner - aranżacje (4)
TopSolid Planner - aranżacje (5)
TopSolid Planner - aranżacje (6)

OPROGRAMOWANIE

Sprawdź nasze dedykowane oprogramowanie

Variantic

Variantic, autorski produkt TopSolution, jest rozwiązaniem pozwalającym na prezentację i sprzedaż konfigurowalnych produktów przez internet. System umożliwia klientom kastomizację i podgląd zmian dokonywanych na modelu 3D przez stronę internetową.

Więcej

TopSolid Wood

TopSolid Wood jest wiodącym oprogramowaniem CAD/CAM w sektorze przemysłu drzewnego. Liczne funkcje dedykowane pod przemysł meblarski uproszczą i przyspieszą projektowanie mebli. System umożliwia parametryczne modelowanie w środowisku 3D dowolnych kształtów.

Więcej

TopSolid Wood CAM

TopSolid Wood CAM umożliwia nam płynne przejście z etapu projektowania do etapu produkcji mebli. Nasze oprogramowanie jest w pełni kompatybilne z obrabiarkami numerycznymi wiodących dostawców m.in.: SCM, Bacci, Biesse, Homag, Felder, Infotec, Profisystem, Fanum, Ita, Kimla i wiele innych.

Więcej

TopSolid edycja Kuchnie i Szafy

TopSolid edycja Kuchnie i Szafy to szybkie i łatwe projektowanie mebli w oparciu o bibliotekę gotowych szafek lub półfabrykatów typu między innymi korpus, półka czy front. Pozwala on także przygotować zaawansowane wizualizację, kalkulację kosztów oraz wygenerować programy na wszystkie dostępne maszyny CNC.

Więcej

ARDIS

ARDIS jest programem służącym do zarządzania całościowo procesem rozkroju łącznie z magazynem resztek. Za jego pomocą możemy uzyskać najmniejsze straty materiałowe, zwiększyć efektywność i wydajność pracy.

Więcej

almaCube

almaCube to innowacyjne oprogramowanie umożliwiające optymalizację cięcia elementów 3D. Narzędzie to świetnie sobie radzi z wycinaniem elementów z bloków takich materiałów jak pianka czy grafit. Jego nie bywałym atrybutem jest intuicyjność oraz szybkość działania.

Więcej

PDM / Integracja ERP

mProdukcja to system PDM (Product Data Management) służący do zarządzania danymi projektowymi. mProdukcja pozwala wersjonować projekty TopSolid Wood określać prawa dostępu i organizować infrastrukturę na zasadzie repozytorium z kontrolowanym dostępem użytkowników.

Więcej

Copyright © 2023 TOPSOLUTION. Polityka prywatności

Projekt i realizacja: WiWi.pl