element

TopSolid Planner

TopSolid Planner jest w pełni zintegrowanym modułem programu TopSolid Wood. Głównym zadaniem Plannera jest praca przy kliencie. Za pomocą Plannera w łatwy i bardzo szybki sposób aranżujemy zabudowę pomieszczeń , korzystając z parametrycznej biblioteki gotowych mebli i półfabrykatów.

Planner jako końcówka sprzedażowa pozwala bardzo szybko wygenerować wizualizację oraz wycenę dla klienta. Rozwiązanie skierowane jest przede wszystkim do działu handlowego oraz salonów sprzedażowych. Prostota działania i łatwość projektowania sprawiają, że z końcówki sprzedażowej może korzystać osoba nie mająca wiedzy technologicznej.  Śmiało można napisać, że Planner jest połączeniem procesu sprzedażowego z produkcją. Projekt jaki trafia do zakładu produkcyjnego z końcówki Planner jest automatycznie rozbujany na elementy i produkowany.

TopSolid Planner to:
– pełna integracja zakładu produkcyjnego z punktami sprzedaży (synchronizacja biblioteki wyrobów, cenników, kontrola zamówień)
– projektowanie pomieszczeń w oparciu o parametryczną bibliotekę gotowych mebli lub półfabrykatów
– zestaw unikatowych funkcji przyspieszających projektowanie i wprowadzanie szybkich globalnych zmian (podmiany: frontów, materiałów, uchwytów itp.)
– automatyczna wycena i fotorealistyczna wizualizacja projektów
– automatyczne generowanie programów na maszyny CNC
– automatyczna dokumentacja na podstawie modeli 3D

video

Masz pytania?
Zapraszamy do kontaktu!

Skontaktuj się z nami
TopSolid Planner - aranżacje (1)
TopSolid Planner - aranżacje (2)
TopSolid Planner - aranżacje (3)
TopSolid Planner - aranżacje (4)
TopSolid Planner - aranżacje (5)
TopSolid Planner - aranżacje (6)

OPROGRAMOWANIE

Sprawdź nasze dedykowane oprogramowanie

Variantic

Variantic, autorski produkt TopSolution, jest rozwiązaniem pozwalającym na prezentację i sprzedaż konfigurowalnych produktów przez internet. System umożliwia klientom kastomizację i podgląd zmian dokonywanych na modelu 3D przez stronę internetową.

Więcej

TopSolid Wood

TopSolid Wood jest wiodącym oprogramowaniem CAD/CAM w sektorze przemysłu drzewnego. Liczne funkcje dedykowane pod przemysł meblarski uproszczą i przyspieszą projektowanie mebli. System umożliwia parametryczne modelowanie w środowisku 3D dowolnych kształtów.

Więcej

TopSolid Wood CAM

TopSolid Wood CAM umożliwia nam płynne przejście z etapu projektowania do etapu produkcji mebli. Nasze oprogramowanie jest w pełni kompatybilne z obrabiarkami numerycznymi wiodących dostawców m.in.: SCM, Bacci, Biesse, Homag, Felder, Infotec, Profisystem, Fanum, Ita, Kimla i wiele innych.

Więcej

ARDIS

ARDIS jest programem służącym do zarządzania całościowo procesem rozkroju łącznie z magazynem resztek. Za jego pomocą możemy uzyskać najmniejsze straty materiałowe, zwiększyć efektywność i wydajność pracy.

Więcej

almaCube

almaCube to innowacyjne oprogramowanie umożliwiające optymalizację cięcia elementów 3D. Narzędzie to świetnie sobie radzi z wycinaniem elementów z bloków takich materiałów jak pianka czy grafit. Jego nie bywałym atrybutem jest intuicyjność oraz szybkość działania.

Więcej

PDM / Integracja ERP

mProdukcja to system PDM (Product Data Management) służący do zarządzania danymi projektowymi. mProdukcja pozwala wersjonować projekty TopSolid Wood określać prawa dostępu i organizować infrastrukturę na zasadzie repozytorium z kontrolowanym dostępem użytkowników.

Więcej

Copyright © 2020 TOPSOLUTION. Polityka prywatności

Projekt i realizacja: WiWi.pl