element

ARDIS

OPTYMALIZACJA ROZKROJU I WIELE WIĘCEJ 

ARDIS jest programem służącym do zarządzania całościowo procesem rozkroju łącznie z magazynem resztek. Za jego pomocą możemy uzyskać najmniejsze straty materiałowe, zwiększyć efektywność i wydajność pracy. Dzięki temu, że ARDIS posiada wiele algorytmów i funkcji dedykowanych możemy znacząco przyspieszyć naszą pracę jednocześnie minimalizując odpady płyty.

ARDIS to:
– najwydajniejsze algorytmy optymalizujące
– kontrola zużycia materiału i minimalizacja odpadu
– zarządzanie magazynem resztek
– przyspieszenie pracy związanej z rozkrojem płyty meblowych
– usprawnienie organizacji pracy
– dopasowanie do specjalnych wymagań przez programowanie makr
– wiele raportów np.: materiały do produkcji, odpady,wyceny, wydajności
– własne raporty i etykiety
– sterowanie wieloma piłami różnych marek

video

Masz pytania?
Zapraszamy do kontaktu!

Skontaktuj się z nami
ARDIS - zrzut1
ARDIS - zrzut2
ARDIS - zrzut3
ARDIS - zrzut4
ARDIS - zrzut5
ARDIS - zrzut6

Variantic

Variantic, autorski produkt TopSolution, jest rozwiązaniem pozwalającym na prezentację i sprzedaż konfigurowalnych produktów przez internet. System umożliwia klientom kastomizację i podgląd zmian dokonywanych na modelu 3D przez stronę internetową.

Więcej

TopSolid Wood

TopSolid Wood jest wiodącym oprogramowaniem CAD/CAM w sektorze przemysłu drzewnego. Liczne funkcje dedykowane pod przemysł meblarski uproszczą i przyspieszą projektowanie mebli. System umożliwia parametryczne modelowanie w środowisku 3D dowolnych kształtów.

Więcej

TopSolid Wood CAM

TopSolid Wood CAM umożliwia nam płynne przejście z etapu projektowania do etapu produkcji mebli. Nasze oprogramowanie jest w pełni kompatybilne z obrabiarkami numerycznymi wiodących dostawców m.in.: SCM, Bacci, Biesse, Homag, Felder, Infotec, Profisystem, Fanum, Ita, Kimla i wiele innych.

Więcej

TopSolid Planner

TopSolid Planner jest w pełni zintegrowanym modułem programu TopSolid Wood. Głównym zadaniem Plannera jest praca przy kliencie. Za pomocą Plannera w łatwy i bardzo szybki sposób aranżujemy zabudowę pomieszczeń , korzystając z parametrycznej biblioteki gotowych mebli i półfabrykatów.

Więcej

almaCube

almaCube to innowacyjne oprogramowanie umożliwiające optymalizację cięcia elementów 3D. Narzędzie to świetnie sobie radzi z wycinaniem elementów z bloków takich materiałów jak pianka czy grafit. Jego nie bywałym atrybutem jest intuicyjność oraz szybkość działania.

Więcej

PDM / Integracja ERP

mProdukcja to system PDM (Product Data Management) służący do zarządzania danymi projektowymi. mProdukcja pozwala wersjonować projekty TopSolid Wood określać prawa dostępu i organizować infrastrukturę na zasadzie repozytorium z kontrolowanym dostępem użytkowników.

Więcej

Copyright © 2020 TOPSOLUTION. Polityka prywatności

Projekt i realizacja: WiWi.pl