Wood Tech 2024 – Zapraszamy na trzecią edycję targów

element
Targi Wood Tech 2024 - Weź udział w wydarzeniu

W dniach 5-7 marca 2024 r. odbędzie się trzecia edycja Wood Tech Warsaw Expo. Targi Technologii Obróbki Drewna i Produkcji Mebli to miejsce przede wszystkim poświęcone szeroko rozumianemu przemysłowi drzewnemu. Wydarzenie, w którym udział biorą najwięksi wystawcy, producenci maszyn CNC oraz liderzy rynku związanego z obróbką drewna i najnowszymi rozwiązaniami dla branży meblarskiej.  Targi wyróżniają się bogatym programem merytorycznym, który wychodzi naprzeciw potrzebom przemysłu obróbki drzewnej.

Jest to również doskonałe miejsce do wymiany wiedzy i nawiązania kontaktów biznesowych.  Wydarzenie będzie trwało przez 3 dni. W ich trakcie zaprezentowany zostanie nowoczesny sprzęt i narzędzia, w tym także innowacyjne oprogramowanie skierowane do branży.

Dlatego na tak wyjątkowym evencie nie może zabraknąć również Nas. Zapraszamy wszystkich odwiedzających gości na nasze stoisko. Przygotowaliśmy dla Was zarówno sprawdzone, jak i nowe rozwiązania. Zaprezentujemy na żywo możliwości programu do projektowania i produkcji mebli TopSolid Wood CAD/CAM. Nie zabraknie również niezawodnego programu do projektowania mebli kuchennych  TopSolid edycja Kuchnie i Szafy oraz okazji do zapoznania się z nowościami, jakie wprowadzi w tym roku platforma Variantic pozwalająca projektować zaawansowane konfiguratorów online, które zdecydowanie przyspieszają proces sprzedaż mebli przez Internet.

Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszego stoiska B3.17 w dniach 5-7 marca 2024  w PTAK Warsaw EXPO w Warszawie. Nie czekaj, już dziś zapisz się na wydarzenie, zdobądź bezpłatne zaproszenia i spotkajmy się na targach.

Bezpłatne zaproszenia na Wood Tech 2024
23.01.2024

Copyright © 2023 TOPSOLUTION. Polityka prywatności

Projekt i realizacja: WiWi.pl