Targi DREMA 2023 – Zdobądź bezpłatne zaproszenia

element
Zaproszenia na targi DREMA 2023. Otrzymaj bezpłatną wejściówkę

Już 12 września startują Międzynarodowe Targi Poznańskie DREMA 2023. Jest to najważniejsze i najbardziej prestiżowe wydarzenie, poświęcone branży meblarskiej oraz obróbce drewna w Polsce. Zagoszczą na nim międzynarodowe firmy, które stawiają na innowacyjność, rozwój i trwałe relacje biznesowe, dlatego również nas tam nie zabraknie.

Międzynarodowe Targi Maszyn, Narzędzi i Komponentów dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego to przestrzeń dedykowana najnowocześniejszej technologii wykorzystywanej w obróbce drewna i przemyśle meblarskim. To wydarzenie gdzie prezentowane są premiery i nowości rynkowe, zaawansowane technologicznie rozwiązania, nowoczesne maszyny i systemy, które obniżają koszty i przyspieszają produkcje.

W tym roku na naszym stoisku zaprezentujemy najnowszą odsłonę programu do projektowania i produkcji mebli TopSolid Wood CAD/CAM. Rozwiązanie to doskonale sprawdza się w przemyśle meblarskim. Posiada niezliczone możliwości oraz usprawnia codzienną pracę z maszynami CNC. Nie zabraknie również programu TopSolid edycja Kuchnie i Szafy skierowanego do małych i średnich przedsiębiorstw. Ten prosty w nauce i łatwy w obsłudze program CAD/CAM pozwala projektować i produkować meble skrzyniowe, a przede wszystkim meble kuchenne oraz szafy.

Na Targach DREMA 2023 zaprezentujemy również platformę Variantic do budowy konfiguratorów online. Narzędzie to pozwala oddać klientom możliwość własnego skonfigurowania produktu przy pomocy intuicyjnego i przejrzystego interfejsu. Co więcej, przygotowany produkt można zobaczyć w świecie realnym dzięki technologii AR.

DREMA DZIECIOM

Kolejna edycja Targów DREMA 2023 to również kolejna możliwość zrobienia czegoś dobrego. W tym roku po raz kolejny wspomożemy charytatywną inicjatywę Fabryki Mebli na Żywo DROMA, a dokładniej akcję DREMA Dzieciom. W jej ramach wraz z partnerami oraz Studentami Wydziału Leśnego i Technologii Drewna Uniwersytetu Poznańskiego przygotujemy meble, które następnie zostanę przekazane Ukraińskim dzieciom przebywającym w wybranych domach dziecka na terenie Ukrainy.

BEZPŁATNE ZAPROSZENIA

Chcesz wziąć udział w targach DREMA 2023? Zapraszamy do odbioru bezpłatnych zaproszeń. Skontaktuj się z nami – marketing@topsolution.pl


Do zobaczenia na Targach DREMA 2023 w Hali nr 6.

20.07.2023

Copyright © 2023 TOPSOLUTION. Polityka prywatności

Projekt i realizacja: WiWi.pl