Targi DREMA 2023 za nami

element
Targi DREMa 2023 - Podsumowanie TopSolution

W dniach 12-15 września na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbyła się już 39. edycja największego wydarzenia poświęconego branży drzewnej oraz meblarskiej w Europie Środkowej. Mowa oczywiście o Targach DREMA, które co roku przyciągają nie tylko największe firmy z Polskie, ale także z Europy. W tym roku podziwiać można było największych dostawców innowacji technologicznych oraz maszyny poświęcone obróbce drewna, oraz produkcji mebli. Wśród wystawców znalazły się takie firmy jak InfoTec, ITA Maszyny, Fanum, Felder czy ITA Tools.

Na Targach DREMA nie mogło również zabraknąć i nas. Po raz kolejny mogliśmy wziąć czynny udział w tym wyjątkowym wydarzeniu na skalę światową. Chcielibyśmy bardzo podziękować wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko, aby porozmawiać o najnowszej odsłonie programu do projektowania i produkcji mebli TopSolid Wood CAD/CAM, platformie do projektowania konfiguratorów 3D online Variantic oraz programie do produkcji mebli kuchennych oraz szaf TopSolid Edycja Kuchnie i Szafy.

Targi DREMA to również wydarzenie, które łączy innowację z działalnością charytatywną. W związku z tym stałym punktem, który zagościły na targach, jest akcja „DREMA DZIECIOM”. I w tym roku mogliśmy wraz ze studentami z Wydziału Leśnego i Technologii Drewna Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu pod kierownictwem dr Krzysztofa Wiaderka, a także wsparciu innych firm wyprodukować i przekazać meble dla ukraińskich dzieci przebywających w Domach Dziecka, a także w ośrodku wychowawczym w Łobżenicy. Dzięki zaangażowaniu wszystkich uczestników udało się przekazać 150 materacy od firmy FDM, 120 sztuk spakowanych niskich regałów, 50 sztuk spakowanych łóżek oraz wiele innych mebli. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyłączyli się do akcji, bo wspólnie pokazaliśmy, że branża meblarska razem, może tworzyć wiele dobrego.

Zapraszamy poniżej na naszą krótką relację wideo z targów DREMA 2023.

26.09.2023

Copyright © 2023 TOPSOLUTION. Polityka prywatności

Projekt i realizacja: WiWi.pl