Profesjonaliści dla Profesjonalistów 2023

element
Profesjonaliści dla Profesjonalistów 2023 - Spotkanie ze specjalistami z branży meblarskiej - Zaproszenie

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że w tym roku do naszego kalendarza powraca event „Profesjonaliści dla Profesjonalistów”. Jest to miejsce, w którym spotkać można specjalistów w swoich dziedzinach i poznać najnowsze rozwiązania oraz technologie wspierające produkcję mebli. Serdecznie zapraszamy 16 czerwca do siedziby firmy ITA Tools w Mielcu.

Wraz z firmami ITA Tools, ITA Maszyny oraz Kronospan przedstawimy Państwu najnowsze rozwiązania informatyczne, w tym program do projektowania mebli TopSolid Wood oraz platformę do budowania konfiguratorów online Variantic. Poza tym będą mogli Państwo zapoznać się również z profesjonalnymi narzędziami, najnowszymi maszynami CNC oraz materiałami stosowanymi w branży meblarskiej. Profesjonaliści dla Profesjonalistów to też miejsce, gdzie można nawiązać kontakty biznesowe i poznać firmy bliżej.

Serdecznie zapraszamy 16 czerwca 2023 r. o godzinie 9:30 do siedziby ITA Tools w Mielcu. Jeżeli są Państwo zainteresowani udziałem w wydarzeniu prosimy kontakt na marketing@topsolution.pl

Liczba miejsc jest ograniczona. Zgłoś swój udział już dziś.

Agenda spotkania „Profesjonaliści dla Profesjonalistów”:

Profesjonaliści dla Profesjonalistów 2023 - Spotkanie ze specjalistami z branży meblarskiej - Agenda spotkania
01.06.2023

Copyright © 2023 TOPSOLUTION. Polityka prywatności

Projekt i realizacja: WiWi.pl