Pobierz bibliotekę akcesoriów meblowych dla TopSolid Wood 2023

element
Biblioteka akcesoriów meblowych dla programu do projektowania mebli TopSolid Wood 2023

Już jest dostępna najnowsza odsłona biblioteki akcesoriów meblowych dla programu do projektowania mebli TopSolid Wood. Nie czekaj, przyspiesz swoją pracę. Korzystaj z gotowych elementów zawierających operacje technologiczne, które wykonują się automatycznie.

Wszystko w jednym miejscu

Biblioteka akcesoriów meblowych dla programu CAD/CAM TopSolid Wood to zbiór elementów 3D najpopularniejszych dostawców okuć. Tym razem jednak skompletowaliśmy wszystkich producentów w jednej, bezpłatnej paczce. W bibliotece znajdują się akcesoriach takich firm jak: Bimak, Blum, GTV, Häfele, Hettich, Italiana Ferramenta, Peka, Rejs, Sevroll, Wruth oraz Zobal. Znajdziemy w niej najpopularniejsze systemy szuflad jak MERIVBOX czy AltoSlim, zawiasy, prowadnice, okucia do klap, uchwyty i wiele więcej. Łącznie jest to ponad 1400 gotowych elementów do wykorzystania w projekcie.

Nowości do pobrania bezpłatnie

Paczka akcesoriów otrzymała również aktualizację. Nowościami jakie znajdziemy między innymi są systemy szuflad wykonane przez firmę Häfele. Mowa tutaj o Matrix S Slim oraz Matrix S35. Systemy te zapewniają szybki montaż, ale przede wszystkim i ważniejszym, umożliwiają dużą swobodę w projektowaniu samych mebli.  Matrix S35 dostępny jest w trzech wariantach kolorystycznych: białym, szarym oraz antracytowym. Maksymalny udźwig szuflad to 35 kilogramów.

Jeszcze szybsze projektowanie mebli

Korzystanie z gotowych elementów w projektowaniu mebli pozwala przede wszystkim zaoszczędzić czas. Dzięki odpowiedniemu przygotowaniu akcesoria w programie TopSolid Wood mogą one automatycznie dostosowywać się do gabarytów mebla i dobierać potrzebne części. Co więcej, zaimplementowanie operacji technologicznych powoduję, że w trakcie projektowania nie musimy wykonywać dodatkowej pracy, dostosowując np. nawiercenia. Wszystkie wybrane przez użytkownika elementy mają również odzwierciedlenie w dokumentacji montażowej oraz zestawieniu materiałowym.

Komplet bibliotek akcesoriów meblowych

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat programu 3D do projektowania mebli TopSolid Wood, serdecznie zachęcamy do bezpośrednio kontaktu z nami. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Biblioteki dostępne są dla najnowszej wersji oprogramowania TopSolid Wood 2023 (6.24).

11.07.2023

Copyright © 2023 TOPSOLUTION. Polityka prywatności

Projekt i realizacja: WiWi.pl