Newsroom

element

OptiSolid – Szybka optymalizacja rozkroju płyty i kalkulacja ceny

Moduł OptiSolid dla TopSolid Wood - optymalizacja rozkroju płyty

Prezentujemy najnowszy autorski moduł, który powstał z myślą o programie do projektowania mebli TopSolid Wood – OptiSolid. Program został w całości przygotowany przez nasz dział technologiczny, a jego głównym zadaniem jest optymalizacja rozkroju płyty 2D wraz z pełną baza materiałową oraz wyceną.

Ta ostatnia jest niebywale ważna w momencie, kiedy potrzebujemy ocenić koszt robionego przez użytkownika projektu. OptiSolid nie tylko poda nam podsumowanie cenowe, ale umożliwi również jego modyfikacje aktualizując dane w oparciu o dokonane przez nas zmiany.  Program pozwala również na wygenerowanie zapotrzebowania materiałowego oraz listy formatek do wycięcia. Zawierają one wszystkie potrzebne dane takie jak długość, szerokość, ilość, oznaczenie formatki, a także informacje o okleinowaniu obrzeży.

Ważnym aspektem jest również możliwość wygenerowania optymalizacji rozkroju płyty pozwalającej, dzięki postprocesorowi, automatycznie sterować piłami panelowymi.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat modułu OptiSolid dla programu do projektowania mebli TopSolid Wood serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym.

Skontaktuj się z nami
16.10.2020

Copyright © 2020 TOPSOLUTION. Polityka prywatności

Projekt i realizacja: WiWi.pl