Newsroom

element

Nowa wersja TopSolid Wood już niedługo

TopSolid Wood 2021 - Nowości i usprawnienia

Już w maju 2021 zadebiutuje najnowsza odsłona programu do projektowania mebli TopSolid Wood. Wprowadzi ona wiele nowości, a także usprawnień, które w wielu przypadkach jeszcze bardziej uproszczą projektowanie oraz produkcję mebli. Już teraz jednak chcemy uchylić tajemnicy i pokazać, jakie nowe elementy pojawią się w TopSolid Wood 2021.

Poniżej prezentujemy, krótką listę elementów jakie między innymi zostaną wprowadzone w TopSolid Wood 2021.

USPRAWENIANIA INTERFEJSU

Aktualizacja wprowadzi wiele usprawnienie dotyczących samego interfejsu programu. Możliwe będzie dodanie karty w oknie drzewka, co umożliwi szybkie wyłącznie i włącznie filtrów wyświetlania. Z poziomu drzewa zmienimy także ogólne informacje o użytkowniku. Program pozwoli również na dodanie często używanych tekstów dla właściwości.

TopSolid Wood 2021 - Usprawnienia Interfejsu

ŁATWIEJSZE POZYCJONOWANIE ELEMENTÓW

TopSolid Wood 2021 umożliwi automatycznie pozycjonowanie elementów opartych o kubatury. Pozwala to na wstawianie elementów już z predefiniowanymi położeniami. Co w efekcie przyspiesza o 50% ustawianie sceny.

TopSolid Wood 2020 - Łatwiejsze pozycjonowanie Elementów

WIELE CIĘĆ

Najnowsza aktualizacja to również nowości w projektowaniu podcięć. Możliwe będzie wykonywanie ukośnych cięć automatycznie na komponentach wielobryłowych.

TopSolid Wood - Wiele Cięć 1
TopSolid Wood - Wiele Cięć 1

USPRAWNIONY NESTING

Nesting otrzyma zupełnie nowe opcje pozwalające na jeszcze lepsze zarządzanie. Pojawi się możliwość między innymi oznaczania części ukończonych oraz zarządzanie z poziomu części krokiem, priorytetami itp.

TopSolid Wood 2021 - Usprawniony Nesting

DRAFT – NOWE MOŻLIWOŚCI

TopSolid Wood 2021 umożliwi również jeszcze łatwiejsze zarządzanie tabelami. Miedzy innymi pozwoli na przepięcie tabelek tytułowych do innego BOM’a.

TopSolid Wood 2021 - Usprawniony DRAFT

TOPSOLID WOOD – WYBIERZ JUŻ DZIŚ

To tylko niektóre nowości jakie pojawią się w programie do projektowania mebli TopSolid Wood 2021. Nie czekaj i już teraz wybierz najlepsze oprogramowanie CAD/CAM. Tylko do końca tego roku możesz liczyć na rabat nawet do 60% dla nowych klientów. Dowiedz się więcej o naszej świątecznej akcji.

22.12.2020

Copyright © 2020 TOPSOLUTION. Polityka prywatności

Projekt i realizacja: WiWi.pl