Konfigurator domków letniskowych – wdrożenie w HauserHomes

element
Wdrożenie konfiguratora domków letniskowych platformy Variantic w firmie HauserHomes

Popularność domków modułowych z każdym rokiem rośnie. Ich największą zaletą jest szybka realizacja, transport w dowolne miejsce oraz możliwość sprzedaży bez działki. Świetnie sprawdzają się w roli domków letniskowych lub całorocznych. Firma HauserHomes specjalizuje się w ich produkcji i dzięki platformie Variantic stworzyła najbardziej zaawansowany konfigurator domków letniskowych na rynku.

Firma HauserHomes jest producentem modułowych domów mobilnych. Idealnie sprawdzają się one w roli domków letniskowych lub domów całorocznych. HauserHomes oferuje stworzenie luksusowych mobilnych domów krok po kroku. Od projektu, do finalnego wykończenia spełniającego najbardziej wygórowane wymagania klienta. Domki wyprodukowane przez HauserHomes są przemyślane i wykonane z nowoczesnych oraz trwałych materiałów. Firma w swoich projektach stawia przede wszystkim na styl jak również ekologię. Klienci mają ogromne możliwości konfiguracji domków. Dlatego też firma HauserHomes rozpoczęła poszukiwania narzędzia mogącego pozwolić jej zbudować konfigurator domków letniskowych. Narzędzie miałoby za zadanie stać się bezpośrednim przedłużeniem działu handlowego.

Konfigurator Domków Letniskowych - HauserHomes

Zaprojektuj domek letniskowy w konfiguratorze 3D

Konfigurator domków letniskowych stworzony przez HauserHomes na platformie Variantic to jeden z najbardziej zaawansowanych konfiguratorów online. Ze względu na swoje cechy domki letniskowe posiadają wiele różnych opcji do konfiguracji, które platforma Variantic jest w stanie bez problemu wziąć pod uwagę. Konfigurator domków online pozwala od zera skonfigurować domek mobilny. Zaczynając od elementów zewnętrznych, takich jak taras, okna, moskitiery, typ oświetlenia czy schody, a kończąc na praktycznie całym wyposażeniu domku letniskowego: meblach kuchennych, sofie, sypialni, klimatyzacji czy typie podłogi. Wszystkie wybory użytkownika pokazują się w konfiguratorze online od razu po kliknięciu.

Warto tutaj dodać, że ze względu na ilość detali w konfiguratorze domków letniskowych HauserHomes zdecydował się na umieszczenie nie tylko swobodnej kamery, ale również ich wersji statycznych. Dzięki nim użytkownik może bez problemu poruszać się po odpowiednich pomieszczeniach domku letniskowego, sprawdzając jego szczegóły oraz dostosowując elementy do swoich potrzeb. Kamery statyczne pozwalają również zrobić w konfiguratorze 3D swego rodzaju prezentacje konfiguracji domku.

Konfigurator domku letniskowego w internecie

Niebywało zaletą konfiguratora 3D domków letniskowych jest możliwość osadzenia go na dowolnej stronie internetowej. W przypadku HauserHomes zdecydowano się osobną zakładkę, gdzie klienci mogą bezproblemowo projektować domki letniskowe w konfiguratorze 3D. Warto dodać, że każdą przygotowaną przez uczestników konfigurację, możną bezpośrednio przesłać do działu handlowego firmy. Tam, na podstawie wybranych przez użytkownika opcji przygotowywana jest szczegółowa wycena. Konfigurator online domków letniskowych, stworzony przez HauserHomes na platformie Variantic to kompleksowe narzędzie skracający szybkość kontaktu z potencjalnym klientem do niezbędnego minimum. Obcowanie użytkownika z konfiguratorem produktów podnosi ich atrakcyjność i zwiększa zaangażowanie samego użytkownika.

Główne cechy wdrożenia konfiguratora domków letniskowych przez firmę HauserHomes:

  • wygenerowanie oraz wizualizacja przygotowanej przez klienta konfiguracji domku letniskowego w tym
    • konfiguracja elementów zewnętrznych
    • konfiguracja elementów wewnętrznych
    • konfiguracja wyposażenia domku letniskowego
  • możliwość dodania kamery statycznej umożliwiającej prezentację poszczególnych pokoi
  • możliwość wysłania zapytania z linkiem do konfiguracji użytkownika

Dowiedz się więcej o konfiguratorze 3D Variantic

Jeżeli są Państwo zainteresowani implementacją platformy Variantic w swojej firmie serdecznie zapraszamy do bezpośredniego kontaktu. Udzielimy wszelkich informacji na temat konfiguratorów online i przygotujemy odpowiednią ofertę.

12.06.2023

Copyright © 2023 TOPSOLUTION. Polityka prywatności

Projekt i realizacja: WiWi.pl