Newsroom

element

DREMA 2022 – Zapraszamy na Targi

DREMA 2022 - Targi Branży Meblarskiej

Już niedługo po raz kolejny w Poznaniu wystartują Międzynarodowe Targi Maszyn, Narzędzi i Komponentów dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA 2022. Odbędą się w dniach 13-16 września na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Jest to wydarzenie należące do ścisłej czołówki. Przybywający goście w trakcie targów mogą zapoznać się z najnowszymi technologiami wspomagającymi i ułatwiającymi codzienną pracę fabryk.

Podczas tegorocznych targów na naszym stoisku zaprezentujemy najnowszą odsłonę oprogramowania do projektowania i produkcji mebli TopSolid Wood. Program CAD/CAM umożliwia projektowanie mebli skrzyniowych i tapicerowanych, tworzenie dokumentacji montażowej, rozkrojów, wizualizacji, a nawet wycen projektów. Dzięki połączeniu ze środowiskiem CAM umożliwia również programowanie maszyn CNC.

W trakcie targów DREMA będzie można zapoznać się również z najnowszym rozwiązaniem w naszej ofercie. Mowa o programie do projektowania mebli kuchennych TopSolid edycja Kuchnie i Szafy. Skierowany jest on do małych oraz średnich przedsiębiorstw, a także do osób, które wcześniej nie miały do czynienia z programem CAD. Edycja Kuchnie i Szafy to prosty i szybki do nauczenia się program. Dzięki niemu na podstawie parametrycznych, gotowych bibliotek użytkownik może przygotować cały zestaw mebli kuchennych, dokumentację montażową, wizualizację oraz program na maszyny CNC.

Na naszym stoisku zaprezentujemy również nasze autorskie rozwiązanie, Variantic platformę do budowy konfiguratorów 3D. Ta umożliwi każdemu producentowi wykonanie zaawansowanego, internetowego konfiguratora mebli. Konfigurator może zostać osadzony na dowolnej stronie internetowej, współpracuje również z platformami e-commerce. W połączeniu z programem TopSolid Wood tworzy jedną całość i pozwala na zautomatyzowanie całego procesu. Począwszy od zamówienia do wyprodukowania spersonalizowanego mebla. 

DREMA Dzieciom

Poza naszym stoiskiem w trakcie targów DREMA 2022 zapraszamy również do udziału w akcji DREMA Dzieciom. Dzięki naszemu wsparciu, a także wielu innych firmy przygotujemy meble, które następnie zostanę przekazane do Lwowskiego Centrum Rehabilitacji i Edukacji DREAM. „Fabryka Mebli na żywo” to nie tylko dobre miejsce sprawdzenia pracy oprogramowania w praktyce, ale również pomocy osób potrzebujących.

Jeżeli chcesz wziąć udział w targach DREMA 2022, zapraszamy do odbioru darmowych zaproszeń. Skontaktuj się z nami – marketing@topsolution.pl.

Do zobaczenia na targach DREMA 2022.

Widzimy się w hali numer 5 na stoisku nr 54.

24.08.2022

Copyright © 2020 TOPSOLUTION. Polityka prywatności

Projekt i realizacja: WiWi.pl