DREMA 2022 Dzieciom z Ukrainy

element
DREMA Dzieciom 2022 - Akcja charytatywna przemysłu meblarskiego - DREMA 2022

Podczas tegorocznej edycji Międzynarodowych Targów Maszyn, Narzędzi i Komponentów dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA 2022 odbędzie się wyjątkowa akcja charytatywna poświęcona dzieciom z Ukrainy. „DREMA Dzieciom 2022” to dobroczynna akcja, w którą włączają się firmy oraz placówki oświatowe związane z branżą drzewną oraz meblarską.

Jako dostawca programów CAD/CAM od kilka lat wspieramy akcję dostarczając oprogramowanie wykorzystywane do projektowania i produkcji mebli. Poza rozwiązaniami informatycznymi staramy się również wspomóc doświadczeniem zdobytym przez 15 lat istnienia firmy.

W tym roku dzięki umiejętnościom praktycznym studentów z Wydziału Leśnego i Technologii Drewna Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu pod koordynacją dr inż. Krzysztof Wiaderka, stworzymy wspólnie meble do pokoju dziecięcego. Plan produkcyjny zakłada wytworzenie trzydziestu takich zestawów. W jego skład wejdą:

  • łóżko z materacem
  • szafa garderobiano-bieliźniana
  • półki ścienne
DREMA Dzieciom 2022 - Jedna z pierwszych wizualizacji przygotowywanych mebli wykonana w programie TopSolid Wood.
DREMA Dzieciom 2022 – Jedna z pierwszych wizualizacji przygotowywanych mebli wykonana w programie TopSolid Wood.

Meble wyprodukowane podczas czterech dni targów DREMA zostaną przekazane do Lwowskiego Centrum Rehabilitacji i Edukacji DREAM. Obecnie przebywają w nim dzieci z Domów Dziecka w Ługańsku i Doniecku.

Jest nam niezwykle miło, że możemy brać udział w tej szczytnej akcji wraz z wieloma innymi firmami przodującymi w swoich branżach. Poza oczywiście wspomożeniem Centrum Rehabilitacji i Edukacji we Lwowie, „DRMEA Dzieciom 2022”, to także dobre miejsce, aby sprawdzić działanie najlepszego oprogramowania CAD/CAM do projektowania mebli oraz najnowszych zdobyczy technologicznych pod postacią maszyn CNC i innych rozwiązań.

Międzynarodowe Targi Maszyn, Narzędzi i Komponentów dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA 2022 odbędą się w dniach od 13 do 16 wrześniana Międzynarodowych Targach Poznańskich.

Serdecznie zapraszamy na te wyjątkowe wydarzenie,  spotykamy się w hali numer 5 na stoisku nr 54.

DREMA Dzieciom 2018

Wybierasz się na targi? Skorzystaj z bezpłatnego zaproszenia. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami pod adresem e-mail – marketing@topsolution.pl.

25.08.2022

Copyright © 2023 TOPSOLUTION. Polityka prywatności

Projekt i realizacja: WiWi.pl