Concession wybrało TopSolid Wood

element
Program TopSolid Wood został wybrany przez firmę Concession.

Program do projektowania mebli TopSolid Wood po raz kolejny okazał się być najlepszym programem CAD/CAM, który spełnia oczekiwania firmy produkcyjnej. Jest nam niezmiernie miło poinformować, że rozpoznawalna na rynku meblarskim w Polsce i Europie firma Concession wybrała oprogramowanie TopSolid Wood.

Concession – firma z tradycjami

Firma Concession na rynku polskim oraz europejskim działa już od ponad 25 lat. Ta rozpoznawalna w Polsce i Europie fabryka zajmuje się kompleksowymi pracami stolarskimi. Projektuje, produkuje oraz wyposaża w meble przede wszystkim przestrzenie użytkowe. Mowa tutaj o biurach, hotelach, wnętrzach galerii handlowych, kinach, kawiarniach, restauracjach oraz sklepach. Produkty marki Concession można znaleźć również na jachtach, czy projektach deweloperskich praktycznie na całym świecie. Odbiorcami są bowiem klienci z takich krajów jak Stany Zjednoczone, Arabia Saudyjska czy Nigeria. Od teraz w projektowaniu oraz produkcji mebli będzie wspierać firmę oprogramowanie TopSolid Wood.

Najlepszy program do projektowania mebli

TopSolid Wood to jeden z najbardziej docenionych programów do projektowania mebli na polskim rynku. Dzięki swoim zaawansowanym funkcjom i praktycznie nieskończonym możliwościom projektowania różnego rodzaju kształtów program zaskarbił sobie wielu użytkowników. TopSolid Wood w Polsce wykorzystywany jest już do projektowania i produkcji mebli przez ponad 500 fabryk, a ich liczba stale się powiększa.

Program CAD/CAM TopSolid Wood to kompleksowe rozwiązanie, które umożliwia wykonywanie wielu czynności. Dzięki programowi fabryki mogą nie tylko zaprojektowanie meble, ale również sterować maszynami CNC, projektować dokumentację montażową, dokumentację materiałową, tworzyć wizualizację, a nawet wyceny projektów.

Dowiedz się więcej na temat TopSolid Wood

Chcesz poznać możliwości programu CAD/CAM TopSolid Wood? Skontaktuj się z nami i umów na bezpłatną prezentację produktu.

13.07.2023

Copyright © 2023 TOPSOLUTION. Polityka prywatności

Projekt i realizacja: WiWi.pl