Newsroom

element

Biblioteka Häfele 2023 – Pobierz już dziś

Biblioteka akcesoriów meblowych Hafele 2023 - TopSolid Wood - Program CAD CAM

Już jest, gotowa do pobrania całkowicie bezpłatnie najnowsza aktualizacja biblioteki akcesoriów meblowych firmy Häfele. Wraz z producentem przygotowaliśmy zestaw gotowych rozwiązań, które można zaimplementować w projektowanych meblach. Akcesoria wstawiają się automatycznie, dostosowując do gabarytów szafek oraz tworząc operacje technologiczne. Skróć czas projektowania już teraz przy użyciu bibliotek oraz oprogramowania do projektowania i produkcji mebli TopSolid Wood CAD/CAM.

Najnowsza aktualizacja biblioteki przynosi wiele różnych elementów. Jednym z nich są zupełnie nowe zestawy okuć do klap podnoszonych. FREE FLAP to zupełnie nowa generacja bezzawiasowych podnośników, która stawia przede wszystkim na komfortowe użytkowanie. Umożliwia ona łatwy dostęp do szafek dzięki szerokiemu kątowi otwarcia 107ᵒ. Dostosować ją można również do swoich potrzeb dzięki regulacji siły podtrzymującej oraz położenia frontu.

Kolejnym podnośnikiem dodanym do biblioteki jest FREE SPACE. To jeden z najmniejszych podnośników obecnie dostępnych na rynku. Pozwala na dźwiganie frontów nawet do 10,7 kg. FREE SPACE został nagrodzony Diamentem Meblarstwa 2022 oraz otrzymał Red Dot Award w kategorii wyjątkowy design. Jego główną cechą jest przede wszystkim wielkość. Zajmuje on 63 mm wewnątrz szafki, zostawiając jak najwięcej przestrzeni do wykorzystania przez klienta. W bibliotece znajdują się również okucia do klapy podnoszonej typu FREE FOLD. Te wykorzystywane są miedzy innymi także w rozkładaniu wysokich frontów. Cechują się małymi gabarytami.

Bibliotekę wykorzystywać można w najnowszych wersja oprogramowania do projektowania i produkcji mebli TopSolid Wood oraz TopSolid edycja Kuchnie i Szafy.

15.12.2022

Copyright © 2020 TOPSOLUTION. Polityka prywatności

Projekt i realizacja: WiWi.pl