Bezpłatne Szkolenia – TopSolid Wood 2024

element

Po raz kolejny mamy zaszczyć zaprosić na bezpłatny cykl szkoleń poświęcony oprogramowaniu TopSolid edycja Kuchnie i Szafy oraz TopSolid Wood. Spotkaj się z nami i poznaj tajniki jednego z najbardziej zaawansowanych programów wykorzystywanych do projektowania i produkcji mebli na Polskim rynku.  I tym razem nasze szkolenie podzieliśmy na dwa poziomy, dzięki czemu bez problemu dopasujesz swoje umiejętności do poziomu szkolenia.

WYBIERZ SWÓJ POZIOM

POZIOM PODSTAWOWY – Nie miałeś jeszcze styczności z programami do projektowania mebli CAD/CAM? Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy program podstawowy, gdzie zapoznasz się z programem TopSolid edycja Kuchnie i Szafy. Jeden dzień nauki pozwoli Ci poznać podstawy działania programu, a to wystarcza do samodzielnego złożenia zabudowy kuchennej, wygenerowania dokumentacji, zestawienia materiałowego, a nawet wykonania prostej wizualizacji mebli.

POZIOM ZAAWANSOWANY – Pracujesz już z programem TopSolid Wood i chciałbyś poszerzyć swoją wiedzę? Serdecznie zapraszamy na szkolenie z poziomu zaawansowanego, gdzie poznasz najnowsze funkcje programu w praktyce. Dzięki nim Twoja codzienna praca stanie się prostsza, szybsza i bardziej zautomatyzowana.

BEZPŁATNA LICENCJA PROGRAMU TOPSOLID

Każdy uczestnik szkolenia będzie mógł liczyć również na bezpłatną, testową licencję oprogramowania TopSolid, aby móc utrwalić zdobytą na szkoleniu wiedzę, a także jeszcze bliżej poznać program CAD/CAM do projektowania mebli.

WYBIERZE TERMIN ORAZ MIEJSCE I ZAPISZE SIĘ NA SZKOLENIE

Katowice
20-21 Lutego
Godzina 9:30
Focus Hotel Katowice-Chorzów
ul. Armii Krajowej 15
41-506 Chorzów

Zakres Podstawowy – 20 lutego
Zakres Zaawansowany – 21 lutego
ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE
Z racji ograniczonej liczby miejsc chcielibyśmy, aby jak najwięcej osób mogło wziąć udział w spotkaniu.
Dlatego dla jednej firmy przypadają maksymalnie dwa miejsca

AGENDA SZKOLENIA
Masz pytania? Napisz do nas – marketing@topsolution.pl

Już niedługo pojawią się również kolejne terminy i miejsce szkoleń
06.02.2024

Copyright © 2023 TOPSOLUTION. Polityka prywatności

Projekt i realizacja: WiWi.pl