Bezpłatne Szkolenia – TopSolid Wood 2024 – Elbląg, Wrocław

element

Po raz kolejny mamy zaszczyć zaprosić na otwary cykl szkoleń poświęcony oprogramowaniu TopSolid edycja Kuchnie i Szafy oraz TopSolid Wood. Spotkaj się z nami i poznaj tajniki jednego z najbardziej zaawansowanych programów wykorzystywanych do projektowania i produkcji mebli na Polskim rynku.  I tym razem nasze szkolenie podzieliśmy na dwa poziomy, dzięki czemu bez problemu dopasujesz swoje umiejętności do poziomu szkolenia.

WYBIERZ SWÓJ POZIOM

POZIOM PODSTAWOWY – Nie miałeś jeszcze styczności z programami do projektowania mebli TopSolid? Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy program podstawowy, gdzie zapoznasz się z programem TopSolid edycja Kuchnie i Szafy. Jeden dzień nauki pozwoli Ci poznać podstawy działania programu, a to wystarcza do samodzielnego złożenia zabudowy kuchennej czy szafy, wygenerowania dokumentacji, zestawienia materiałowego, a nawet wykonania wyceny i wizualizacji.

Pracujesz już z programem TopSolid Wood i chciałbyś poszerzyć swoją wiedzę? Serdecznie zapraszamy na szkolenie z poziomu zaawansowanego, gdzie poznasz zaawansowane funkcje systemu w praktyce. Dzięki nim Twoja codzienna praca stanie się prostsza, szybsza i bardziej zautomatyzowana. Poziom zaawansowany jest szkoleniem płatnym – 350 zł netto/os.

Szkolenia przeprowadzane są w profesjonalnych warunkach na przygotowanych wcześniej komputerach i pod okiem naszych najlepszych specjalistów od programów TopSolid. Każdy uczestnika ma także zapewnioną kawę i napoję oraz lunch.

BEZPŁATNA LICENCJA PROGRAMU TOPSOLID

Każdy uczestnik szkolenia będzie mógł liczyć również na bezpłatną, testową licencję oprogramowania TopSolid, aby móc utrwalić zdobytą na szkoleniu wiedzę, a także jeszcze bliżej poznać program CAD/CAM do projektowania mebli

WYBIERZE TERMIN ORAZ MIEJSCE I ZAPISZE SIĘ NA SZKOLENIE

Z racji ograniczonej liczby miejsc chcielibyśmy, aby jak najwięcej osób mogło wziąć udział w spotkaniu.
Dlatego dla jednej firmy przypadają maksymalnie dwa miejsca

AGENDA SZKOLENIA
Elbląg
26-27 Marca
Godzina 9:30
Elbląski Park Technologiczny
ul. Sulimy 1
82-300 Elbląg

zapisy zakończone
Wrocław
9-10 Kwietnia
Godzina 9:30
Hotel Śląsk
ul. Oporowska 60 (boczna Grabiszyńskiej)
53-434 Wrocław

ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE PODSTAWOWE
ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE ZAAWANSOWANE
Masz pytania? Napisz do nas – marketing@topsolution.pl

Już niedługo pojawią się również kolejne terminy i miejsce szkoleń

23.02.2024

Copyright © 2023 TOPSOLUTION. Polityka prywatności

Projekt i realizacja: WiWi.pl