Aktualizacja biblioteki firmy Blum –  platforma MERIVOBOX

element
Platforma MERIVOBOX w programie do projektowania 3D TopSolid Wood CAD/CAM

Nie zwalniamy tempa. Oddajemy w Wasze ręce kolejną bezpłatną bibliotekę zawierającą najnowsze rozwiązanie, a mianowicie platformę MERIVOBOX od firmy Blum.

Platforma MERIVOBOX to najnowszy system w ofercie firmy wykorzystywany do budowy szuflad standardowych oraz wysokich. Szuflady MERIVOBOX to uniwersalność i prostota, które odznaczają się niezwykłą stabilnością. Elementy szuflady można z łatwością wymieniać, co zapewnia dużą różnorodność w projektowaniu oraz optymalizuje funkcjonalność przy najwyższej estetyce. Niezwykle ważnym aspektem całej platformy jest również jej regulacja, która możliwa jest w trzech płaszczyznach – dla każdego boku szuflady.

Wyjątkowa szuflada Blum charakteryzuje się niezwykłym designem i funkcjonalnością potwierdzoną wysoką jakością produktów. Co ważne szuflady wyposażone są w zintegrowane blokady wyjęcia, które gwarantują komfort bezpieczeństwa. MERIVOBOX jest systemem, z którego będą zadowoleni nawet najbardziej wymagający klienci, którzy chcą cieszyć się meblami perfekcyjnymi pod każdym względem.

Poza platformą MERIVOBOX biblioteka posiada również wiele innych elementów. Są to m.in. złącza mimośrodowe, czy zawiasy BLUMOTION oraz CLIP. Nie zabrakło również innych, równie popularnych systemów szuflad marki Blum jak: TANDEMBOX, METABOX czy LEGRABOX. W bibliotece znajdują się również podnośniki typu AVENTOS.

Bibliotekę wykorzystywać można w najnowszej wersji programu do projektowania i produkcji mebli TopSolid Wood oraz programu do projektowania meblu kuchennych TopSolid Kuchnie i Szafy.

Blum to austriacka firma założona w 1952 roku. Specjalizuje się w produkcji systemów szuflad, prowadnic, organizacji wewnętrznej, podnośników do frontów górnych, a także narzędzi montażowych dla przemysłu meblarskiego. Posiada innowacyjne i wysokiej jakości akcesoria. Co najważniejsze Firma Blum udziela Dożywotniej gwarancji na swoje produkty, a także na kompleksowe wsparcie na każdym etapie pracy.

17.02.2023

Copyright © 2023 TOPSOLUTION. Polityka prywatności

Projekt i realizacja: WiWi.pl