Zostań Specjalistą CAD/CAM – Zdobądź Studencką Wersję Programu TopSolid

element
TopSolid Wood - Licencja dla studentów - programy cad/cam

Nie czekaj. Jeżeli jesteś studentem i chciałbyś rozpocząć swoją przygodę z programem CAD/CAD TopSolid, możesz to zrobić już dziś. Wraz z producentem oprogramowania przygotowaliśmy dla Was ofertę, dzięki której zupełnie za darmo możecie otrzymać roczny dostęp do inżynieryjnych narzędzi.

Oferta obejmuje zarówno program do projektowania 3D TopSolid Design oraz program do projektowania mebli TopSolid Wood.

Jak uzyskać dostęp do programów 3D?

Wystarczy skontaktować się z nami pod adresem marketing@topsolution.pl, a także w załączniku przesłać skan aktualnej legitymacji studenckiej w celach weryfikacji. Pamiętajcie również o wskazanie jakim dokładnie programem do projektowania jesteście zainteresowani. W odpowiedzi prześlemy dalsze informacje oraz instrukcje.

Materiały do nauki

Aby ułatwić oraz przyspieszyć naukę oprogramowania CAD/CAM TopSolid przygotowaliśmy również szereg materiałów pomocniczych. W naszym dziale „Wsparcie” można pobrać podręczniki, które od podstaw przeprowadzą Was przez wszystkie tajniki programów do projektowania 3D. Od poziomu podstawowego do zawansowanego.  Nie czekaj i już dziś rozpocznij drogę do pozostania specjalistą oprogramowania CAD/CAM.

11.01.2021

Copyright © 2023 TOPSOLUTION. Polityka prywatności

Projekt i realizacja: WiWi.pl