Newsroom

element

Zobacz Variantic na targach eTrade SHOW 2023

Targi eTrade SHOW 2023 - Variantic

Serdecznie zapraszamy na najbardziej merytoryczne wydarzenie branży e-commerce, które odbędzie się w Ptak Warsaw Expo w Warszawie. W dniach 2-4 marca 2023 na terenie targów będzie mieć miejsce event eTrade SHOW, gdzie uczestnicy będą mogli poznać szeroką gamę firm z sektora usług.  

Konferencja daje możliwość spotkania się z największymi liderami firm rynku krajowego jak i zagranicznego, zapoznanie się z najnowszymi innowacjami z branży oraz nawiązanie nowych cennych kontaktów biznesowych. Tematyka Targów e-commerce bazuje na merytorycznej platformę służącej do wymiany poglądów na temat zarządzania, marketingu i sprzedaży w e-commerce oraz odkrywaniu najnowszych rozwiązań w zakresie produkcji i technologii.

Będziemy mieli zaszczyt uczestniczyć w tych wyjątkowych targach, w których w ciągu tych kilku dni zaprezentujemy naszą platformę do projektowania konfiguratorów 3D – Variantic. Dzięki niej możliwe jest wyświetlanie parametrycznych modeli 3D za pośrednictwem strony internetowej, gotowych do konfiguracji według wprowadzonych reguł. Jak to działa na żywo, zobaczycie na eTrade SHOW.

Do zobaczenia na Targach eTrade SHOW w dniach 2-4 marca 2023r.,  w Ptak Warsaw EXPO w Warszawie na stoisku E3.09a

02.03.2023

Copyright © 2020 TOPSOLUTION. Polityka prywatności

Projekt i realizacja: WiWi.pl