Zobacz Variantic na targach eTrade SHOW 2023

element
Targi eTrade SHOW 2023 - Variantic

Serdecznie zapraszamy na najbardziej merytoryczne wydarzenie branży e-commerce, które odbędzie się w Ptak Warsaw Expo w Warszawie. W dniach 2-4 marca 2023 na terenie targów będzie mieć miejsce event eTrade SHOW, gdzie uczestnicy będą mogli poznać szeroką gamę firm z sektora usług.  

Konferencja daje możliwość spotkania się z największymi liderami firm rynku krajowego jak i zagranicznego, zapoznanie się z najnowszymi innowacjami z branży oraz nawiązanie nowych cennych kontaktów biznesowych. Tematyka Targów e-commerce bazuje na merytorycznej platformę służącej do wymiany poglądów na temat zarządzania, marketingu i sprzedaży w e-commerce oraz odkrywaniu najnowszych rozwiązań w zakresie produkcji i technologii.

Będziemy mieli zaszczyt uczestniczyć w tych wyjątkowych targach, w których w ciągu tych kilku dni zaprezentujemy naszą platformę do projektowania konfiguratorów 3D – Variantic. Dzięki niej możliwe jest wyświetlanie parametrycznych modeli 3D za pośrednictwem strony internetowej, gotowych do konfiguracji według wprowadzonych reguł. Jak to działa platforma Variantic i jej konfiguratory online zobaczycie na żywo, zobaczycie na eTrade SHOW.

Do zobaczenia na Targach eTrade SHOW w dniach 2-4 marca 2023r.,  w Ptak Warsaw EXPO w Warszawie na stoisku E3.09a

02.03.2023

Copyright © 2023 TOPSOLUTION. Polityka prywatności

Projekt i realizacja: WiWi.pl