Newsroom

element

Zdobądź TopSolid Kuchnie i Szafy na 3 miesiące za darmo!

TopSolid edycja Kuchnie i Szafy - Darmowa wersja na 3 miesiące, za darmo

Wakacje. Odrobina czasu dla siebie. To dobry moment, aby poznać nowe rozwiązania umożliwiające jeszcze szybszą produkcję mebli. Weź udział w naszej wakacyjnej promocji i zdobądź TopSolid edycje Kuchnie i Szafy na 3 miesiące całkowicie za darmo. Wypełnij formularz, który znajdziesz poniżej, a my skontaktujemy się z Tobą w sprawie naszej akcji.

Promocja trwać będzie do końca tegorocznych wakacji, czyli do dnia 31 sierpnia 2021 roku i przeznaczona jest dla firm stolarskich.

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (adresu e-mail) zawartych w zgłoszeniu, w [rozwiń]
związku z art. 6 ust. 1 lit. a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem (więcej) danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). W każdym momencie mogę wycofać zgodę wypisując się z newslettera.

Naucz się go już dziś

W ramach naszej wakacyjnej promocji zapraszamy również na cykl szkoleń poświęconych TopSolid Wood edycja Kuchnie i Szafy. Zademonstrujemy w nich, w jaki sposób pracować z programem, a także odpowiemy na każde Wasze pytanie. Poniżej prezentujemy terminy szkoleń. Link do spotkania otrzyma każda osoba zgłaszająca się do wakacyjnej promocji.

TopSolid edycja Kuchnie i Szafy - Darmowa wersja na 3 miesiące. Wakacje 2021

Niezbędne narzędzie dla każdego stolarza

TopSolid Wood edycja Kuchnie i Szafy to proste i intuicyjne oprogramowanie pozwalające na projektowanie mebli kuchennych oraz szaf. Konstruowanie nowych zestawów odbywa się dzięki gotowej, przygotowanej na podstawie doświadczeń firm stolarskich biblioteki zawierającej gotowe komponenty. Program pozwala również na tworzenie swoich własnych gotowych elementów. Poza projektowaniem TopSolid edycja Kuchnie i Szafy pozwala także na przygotowanie dokumentacji technicznej, wizualizacji, a nawet gotowych programów na maszyny CNC.

23.06.2021

Copyright © 2020 TOPSOLUTION. Polityka prywatności

Projekt i realizacja: WiWi.pl