Newsroom

element

TopSolution Integracje w trybie pracy zdalnej – informacja dla klientów

TopSolution Integracje - przechodzi w tryb pracy zdalnej

W związku z zaistniałą sytuacją, ale przede wszystkim w trosce o zdrowie naszych pracowników oraz ich rodziny TopSolution Integracje od dnia 17 marca przechodzi w tryb pracy zdalnej. Respektujemy wszystkie zalecenia Ministerstwa Rozwoju oraz Głównego Inspektora sanitarnego i mamy nadzieje, że podjęte przez nas wszystkich działania wpłyną na minimalizacje ryzyka związanego z koronawirusem COVID-19. Sytuacja będzie miała miejsce do odwołania.

Jednocześnie informujemy, że nasza działalność pozostaje bez zmian. Wszystkie zobowiązania realizowane są na bieżąco. Chcielibyśmy również przypomnieć, że wsparcie techniczne dostępne jest jak zawsze od poniedziałku do piątku. Kontaktować można się w godzinach od 8:00 do 16:00 pod numerem telefonu (22) 314 69 33 lub adresem e-mail wsparcie@topsolution.pl.

Pytania ofertowe bardzo prosimy kierować do naszego działu handlowego, bezpośrednio do opiekuna handlowego lub pod numer telefonu (22) 314 69 19. Wszystkie dodatkowe informacje kontaktowe znajdą Państwo na naszej stronie internetowej w zakładce Kontakt.

W tych szczególnych dla nas wszystkich czasach przypominamy, aby dbać przede wszystkim o swoje oraz swoich bliskich zdrowie do czego bardzo gorąco Państwa zachęcamy.

18.03.2020

Copyright © 2020 TOPSOLUTION. Polityka prywatności

Projekt i realizacja: WiWi.pl