Newsroom

element

TopSolution na targach DREMA 2021

TopSolution na targach DREMA 2021

Już 14 września w Poznaniu rozpocznie się kolejna edycja Międzynarodowych Targów Maszyn, Narzędzi i Komponentów dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA 2021. W dniach 14-17 września wszyscy chętni będą mogli zapoznać się z najnowszymi technologiami, wziąć udział w konferencjach, debatach oraz szkoleniach. Warto pamiętać, że targi DREMA to jedno z najważniejszych wydarzeń w branży meblarskiej. Według rankingu znajduje się ono na 5 miejscu najważniejszych światowych ekspozycji, tuż obok niemieckich targów LIGNA, czy włoskich XYLEXPO.

Na targach DREMA 2021 nie zabraknie również TopSolution Integracje. Cieszymy się, że po długiej przerwie będziemy mogli spotkać się z Wami, zobaczyć i zaprezentować naszą najnowszą ofertę. Na naszym stoisku zaprezentujemy:

  • TopSolid Wood – program CAD/CAM do projektowania i produkcji mebli
  • TopSolid edycja Kuchnie i Szafy – łatwy i prosty program CAD/CAM przeznaczony dla producentów mebli kuchennych oraz szaf
  • Variantic – Internetowy Konfigurator Produktów 3D
  • ARDIS – program służący do zarządzania całościowym procesem rozkroju
  • mProdukcja – system PDM służący do zarządzania danymi projektowymi

Serdecznie zapraszamy na stoisko 42 na hali numer 5

Jesteś zainteresowany spotkaniem? Zgłoś się po bezpłatny bilet

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (adresu e-mail) zawartych w zgłoszeniu, w [rozwiń]
związku z art. 6 ust. 1 lit. a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem (więcej) danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). W każdym momencie mogę wycofać zgodę wypisując się z newslettera.
09.09.2021

Copyright © 2020 TOPSOLUTION. Polityka prywatności

Projekt i realizacja: WiWi.pl