Newsroom

element

TopSolid Wood 2020 (6.21) już dostępny!

TopSolid Wood 6.21 - Już dostępny!

Najnowsza odsłona najpopularniejszego programu do projektowania i produkcji mebli TopSolid Wood 2020 (6.21) jest już dostępna. Wraz z nową aktualizacją program wprowadza szereg poprawek, które udoskonalają wydajność i obsługę systemu, ale przede wszystkim dodają funkcje, które usprawniają pracę. Projektowanie i produkcja mebli jeszcze nigdy nie była taka prosta.

Lepszy interfejs, nowe rozwiązania, szybsza praca

TopSolid Wood 2020 to świeże spojrzenie na interfejs użytkownika. Nowa odsłona wprowadza aktualizację stylu i ikon oprogramowania. Co więcej, użytkownicy są w stanie także spersonalizować interfejs pod swoje indywidualne wymagania. Dużą zmianą względem poprzedniej odsłony jest również wprowadzenie tak zwanej kostki nawigacyjnej. Pozwala ona na jeszcze szybsze i bardziej intuicyjne poruszanie się w przestrzeni 3D.

Najnowsza wersja oprogramowania TopSolid Wood to także zupełnie nowe funkcje. Te nie tylko pozwalają tworzyć jeszcze bardziej skomplikowane elementy, ale przede wszystkim ułatwiają i przyspieszają pracę. Wśród najnowszych funkcji można wymienić zupełnie nowy sposób tworzenia ścian, podłóg oraz sufitów, automatyczne łączenie elementów o ściętych lub zaokrąglonych kształtach, czy automatyczną obróbkę zaciętych krawędzi itd.

Jeszcze większa biblioteka elementów okuć

TopSolid Wood 2020 (6.21) to jeszcze lepsza, bardziej rozbudowana biblioteka elementów. Znajdują się w niej nowe systemy szuflad, kosze oraz systemy drzwi przesuwnych znanych dostawców, takich jak: GTV, Hettich oraz Peka. Dodatkowo bibliotekę wzbogacono o jeszcze jednego, równie znanego dostawcę akcesoriów meblowych – firmę GRASS.

Jeszcze lepszy Nesting

Nestingu również nie ominęły usprawnienia. Najnowsza wersja oprogramowania CAD/CAM TopSolid Wood pozwala na ręczne przenoszenie części między płytami. Użytkownicy posiadają również możliwość jeszcze lepszego opisu części, a do tego edycję wszystkich parametrów nestingu zebrano w jednym oknie. Wszystko po to, aby jeszcze łatwiej i szybciej zarządzać rozkrojem płyty z poziomu oprogramowania. Możliwe jest także oznakowanie części grawerem przez wypalanie laserem lub frezowaniem.

Zintegrowany moduł rozkroju

Nasz autorski moduł rozkroju elementów zintegrowany z najnowszym TopSolidem pozwala szybko wykonać wielowariantową kalkulację projektu. Można go również rozbudować o postprocesory do pił.

Szybciej, więcej – TopSolid Wood 6.21

To tylko niektóre z wielu elementów, jakie wprowadzono w najnowszej odsłonie programu do projektowania i produkcji mebli TopSolid Wood 2020. Jeżeli wyrażają Państwo zainteresowanie najnowszą odsłoną, serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym pod numerem telefonu (22) 314 69 19 lub za pośrednictwem formularza kontaktowego.

06.05.2020

Copyright © 2020 TOPSOLUTION. Polityka prywatności

Projekt i realizacja: WiWi.pl