Newsroom

element

TopSolid Wood 2022 już dostępny

TopSolid Wood 2022 - Najnowsza wersja programu do projektowania mebli 3D

Najnowsza odsłona programu do projektowania mebli TopSolid Wood jest już dostępna. Wersja 6.23 wprowadza wiele udogodnień, które przyspieszają codzienną pracę, ułatwiając procesy i automatyzując wiele elementów. Wersja TopSolid Wood 2022 to również lepsza stabilność, optymalizacja i bezpieczeństwo pracy samego programu 3D.

Chcesz zaktualizować oprogramowanie?
Skontaktuj się z nami

Łatwiej, wygodniej i szybciej

TopSolid Wood 2022 to zupełnie nowe podejście do codziennej pracy. Użytkownik może dostosować okienka drzewek do swoich preferencji, umieszczając je w odpowiednim dla niego miejscu. Okienka można odczepić, a także przyczepić w dowolnym miejscu w programie i poza nim.

Łatwość w użytkowaniu to również lepszy system zarządzania opcjami filtrów.

Wersja 6.22 to także szybki dostęp do funkcji automatycznych złącz i wolnych formatek w punkcie neutralnym

Łatwiejsze tworzenie punktów

Dzięki kreatorowi tworzenia punktów ich rysowanie jest jeszcze łatwiejsze. Twórz między innymi punkty odsunięcia, punkty środka czy punkty na profilu.

Ulepszenie funkcji automatycznych złączy

Program do projektowania mebli TopSolid Wood 2022 to także ulepszona funkcja automatycznych złączy. Użytkownik od teraz może nie tylko globalnie zarządzać elementami, ale również wybierać i modyfikować je pojedynczo. Najnowsza odsłona pozwala również na edycję złączy z poziomu drzewka.

Podział Kształtu

Dzięki funkcji „podział kształtu” użytkownik w kilku kliknięciach może podzielić element. Opcja działa w przypadku komponentów oraz powtórzeń. Co więcej, TopSolid Wood 6.22 umożliwia również podział według powtórzeń profili. 

To tylko niektóre elementy i funkcje oprogramowania, które w najnowszej odsłonie zostały usprawnione, aby umożliwić użytkownikom jeszcze szybsze i łatwiejsze projektowanie mebli.

Skontaktuj się z nami i dowiedz się jak zaktualizować się do najnowszej odsłony. Poznaj także wszystkie szczegóły na temat ulepszeń w programie TopSolid Wood 2022.

Dowiedz się więcej. Zadzwoń.

(22) 314 69 19

lub skorzystaj z formularza kontaktowego

15.06.2022

Copyright © 2020 TOPSOLUTION. Polityka prywatności

Projekt i realizacja: WiWi.pl