Newsroom

element

TopSolid Wood 2021 – Nowa wersja już dostępna

TopSolid Wood 2021 - Program do projektowania i produkcji mebli

Najnowsza wersja oprogramowania do projektowania i produkcji mebli TopSolid Wood 2021 jest już dostępna. Wprowadza ona szereg usprawnień oraz zupełnie nowych funkcjonalności, które zwiększają szybkość oraz komfort pracy z programem CAD/CAM. Nowa odsłona to także jeszcze bardziej stabilniejsze oprogramowanie i bezpieczeństwo pracy.

Jakie zmiany i nowości wprowadza TopSolid Wood 2021? Poniżej prezentujemy wybrane funkcjonalności.

Interfejs użytkownika

Wersja 2021 usprawnia modyfikacje informacji. Od teraz można zmieniać informację użytkownika bezpośrednio z okna drzewa. Dodatkowo praca na dużych projektach staje się jeszcze łatwiejsza. Dużą przejrzystość informacji można uzyskać dzięki nowym metodom filtrowania.

TopSolid Wood 2021 - Interfejs Uzytkownika

Funkcjonalności kubatury

TopSolid Wood 2021 to także nowe możliwości kubatury. Od teraz można definiować tryb jej widoczności, co zdecydowanie ułatwia pracę na bibliotekach. Budowanie mebli jest również jeszcze szybsze dzięki predefiniowanej liście tak zwanych wolnych formatek. Dzięki niej w prosty sposób skorzystasz z elementów, które wykorzystywane są przez Ciebie najczęściej.

TopSolid Wood 2021 - Predefiniowana lista wolnych formatek

Dużą zmianą jest również wprowadzenie kopiowania seryjnego. TopSolid Wood 2021 zasugeruje dodanie kolejnych elementów, kiedy będzie to możliwe.

TopSolid Wood 2021 - Kopiowanie seryjne

Podział części i automatyczne złącza

Nowości nie ominęły również CAD. TopSolid Wood 2021 pozwala na automatyczny podział części. Dodatkowo przy użyciu krzywych zamkniętych możliwe jest określenie, co zostanie zachowane jako kształt wynikowy.

Umieszczenie złącz również zostało uproszczone. Program automatycznie wykrywa łączenia i w odpowiednich miejscach zamieszcza wybrany przez użytkownika typ złączy. Co więcej wprowadzona została możliwość szybkiej ich modyfikacji i wymiany przy pomocy specjalnego przycisku.

Nowości CAM

Najnowsza odsłona programu TopSolid Wood wprowadza jeszcze lepszą optymalizację obróbki powierzchni piłą. Od teraz w prosty sposób można uzyskać obróbkę także pod elementem. Zabieg ten pozwala również na łatwiejszą optymalizację obróbki pod złącza Lamello.

TopSolid Wood 2021 - Złącza Lamello

Poznaj TopSolid Wood 2021 już dziś

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat nowości w TopSolid Wood 2021? Skontaktuj się z naszym działem handlowym, a my odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Nie czekaj i już dziś wybierz najlepszy program CAD/CAM do projektowania mebli na rynku.

06.05.2021

Copyright © 2020 TOPSOLUTION. Polityka prywatności

Projekt i realizacja: WiWi.pl