Newsroom

element

TopSolid kompatybilny z Windows 11

Program CAD/CAM TopSolid Kompatybilny z Windows 11

W październiku zadebiutowała najnowsza odsłona, najpopularniejszego systemu operacyjnego Windows 11. Coraz więcej komputerów, korzystając z darmowej aktualizacji, przechodzi na najnowsze rozwiązanie Microsoftu. Nowe komputery również sprzedawane są z Windows 11.

Miło nam więc poinformować, że najnowsze odsłony programów CAD/CAM TopSolid Design oraz TopSolid Wood w wersji odpowiednio 7.15 i 6.22 SP6 są kompatybilne z najnowszą odsłoną systemu Windows.

Jeżeli posiadacie więc Państwo najnowszą odsłonę oprogramowania CAD/CAM TopSolid, nic nie stoi na przeszkodzie, aby zaktualizować system operacyjny. W celu aktualizacji oprogramowania CAD/CAM zapraszamy do bezpośredniego kontaktu.

Chcesz zaktualizować program CAD/CAM? Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (adresu e-mail) zawartych w zgłoszeniu, w [rozwiń]
związku z art. 6 ust. 1 lit. a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem (więcej) danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). W każdym momencie mogę wycofać zgodę wypisując się z newslettera.
20.10.2021

Copyright © 2020 TOPSOLUTION. Polityka prywatności

Projekt i realizacja: WiWi.pl