Newsroom

element

System Szaf Przesuwnych w TopSolid Wood

System Szaf Przesuwnych - TopSolid Wood 2020 - GTV

Jest nam niezmiernie miło poinformować o kolejnym rozwiązaniu, które przyspiesza pracę w programie do projektowania mebli TopSolid Wood – bibliotece dla szaf przesuwnych. Została ona stworzona przy współpracy z jednym z najpopularniejszych dostawców okuć i systemów meblowych firmą GTV. Dzięki niej możliwe jest stworzenie w kilka minut kompletnej szafy w oparciu o system ERGO EVO i PRO.

Firma GTV jest cenionym w Polsce, a także za granicą dostawcą okuć. Powstała w latach 90 rozpoczynając od importu mechanizmów do zegarków, by już za kilka lat stać się wiodącym dostawcą akcesoriów meblowych oraz oświetlenia LED. Aktualnie w ofercie firmy GTV znaleźć można uchwyty, zawiasy, systemy szuflad, akcesoria meblowe oraz wcześniej wspomniane systemy szaf przesuwnych.

System zaimplementowany jest w najnowszej odsłonie TopSolid Wood 2020. Dzięki inteligentnym mechanizmom powiązania sub-komponentów uzyskaliśmy rozwiązanie dające odpowiedź na problemy takie jak:

  • obliczenie wymiarowe rączek, torów, maskownic jak i płyty
  • zestawienie potrzebnych elementów
  • analizę obciążenia w zakresie dopuszczalnej masy
  • możliwość podziałów
  • wybór kolorów

Biblioteka już niebawem będzie możliwa do pobrania za pośrednictwem naszej strony internetowej.

Dowiedz się więcej na temat programu do projektowania mebli TopSolid Wood oraz systemie ERGO do szaf przesuwnych firmy GTV.

16.06.2020

Copyright © 2020 TOPSOLUTION. Polityka prywatności

Projekt i realizacja: WiWi.pl