Spotkajmy się na Wood Tech 2023

element

Targi Wood Tech 2023 to druga edycja wyjątkowego, międzynarodowego wydarzenia w Warsaw Ptak EXPO, które skierowane jest dla branży obróbki drewna oraz produkcji mebli. Przez 3 dni targów będzie można zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami dla branży meblarskiej. Nie zabraknie producentów najnowszych maszyn CNC, dystrybutorów narzędzi oraz ekspertów, którzy z chęcią podzielą się swoim doświadczeniem. To wszystko zostanie zaprezentowane w jednym miejscu po to, by w łatwy sposób skorzystać z gamy ofert wiodących producentów na skalę międzynarodową.

Oczywiście w trakcie targów Wood Tech serdecznie zapraszamy również na nasze stoisko. Zaprezentujemy najnowsze rozwiązania i możliwości programu do projektowania i produkcji mebli TopSolid Wood CAD/CAM. Nie zabraknie również programu do projektowania mebli kuchennych TopSolid edycja Kuchnie i Szafy, który skierowany jest do średnich i małych przedsiębiorców. Wood Tech to także dobra okazja do zapoznania się z możliwościami sprzedaży mebli przez internet. W tym przypadku wspomoże platforma Variantic, dzięki której można przygotować konfiguratory online i która również będzie dostępna na targach Wood Tech.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska B3.15 na Targach Wood Tech w dniach 7-9 marca 2023 r. w Ptak Warsaw EXPO w Warszawie. Do zobaczenia.

06.03.2023

Copyright © 2023 TOPSOLUTION. Polityka prywatności

Projekt i realizacja: WiWi.pl