Poznaj TopSolid Edycje Kuchnie i Szafy

element
TopSolid edycja Kuchnie i Szafy - Program do Projektowania mebli kuchennych oraz szaf

Poznaj zupełnie nowe rozwiązanie w naszej ofercie. Program CAD/CAM TopSolid edycja Kuchnie i Szafy. Oprogramowanie powstało z myślą o małych i średnich przedsiębiorstwach, aby pomóc im wejść w świat projektowania 3D i produkcji mebli przy pomocy wyspecjalizowanego oprogramowania. TopSolid edycja Kuchnie i Szafy to wynik wieloletniej współpracy TopSolution oraz TopSolid, a sam system powstał na bazie wieloletnich doświadczeń firm wspomagających branże meblarską.

Dowiedz się więcej o TopSolid edycja Kuchnie i Szafy

Szybka, łatwa nauka

Założenia programu CAD/CAM TopSolid edycja Kuchnia i Szafy są proste. Jest to szybki i łatwy w nauce program do projektowania mebli. Zaprojektowany został on tak, aby osoby niemające wcześniej doświadczenia z systemami CAD/CAM szybko odnalazły się w programie i rozpoczęły w nim pracę. Nauka oprogramowania zajmuję nie więcej niż 1 dzień.

Błyskawiczne projektowanie

Najnowszy program CAD/CAM w naszej ofercie to zupełnie nowe podejście do projektowania mebli. Projektowania obywa się przy pomocy wbudowanej biblioteki różnych komponentów. Mowa tu o całych, parametrycznych, gotowych szafkach, ale również dużej ilości półfabrykatów, z których można budować całe komplety mebli kuchennych oraz szaf. Użytkownik oprócz wykorzystywania gotowych elementów może również tworzyć własne przy pomocy kategorii „Moja Biblioteka”.

To jednak nie wszystkie biblioteki, z których można korzystać pracując z programem do projektowania mebli kuchennych TopSolid edycja Kuchnie i Szafy. Gotowe do pobrania zupełnie za darmo są również biblioteki akcesoriów meblowych. Są to elementy takich firma jak Blum, GTV, Hettich, Hafele, Peka, Gras czy Sevroll.

Dokumentacja 2D, zestawienie materiałowe

Program do projektowania mebli kuchennych oraz szaf został przygotowany tak, aby być kompleksowym narzędziem. Poza projektowaniem 3D użytkownik w łatwy i szybki sposób może praktycznie automatycznie tworzyć dokumentacje 2D. Na tej samej zasadzie Wygeneruje także zapotrzebowanie materiałowe, listę okuć oraz listę formatek wraz z okleinami.

Wycena, wizualizacja

TopSolid edycja Kuchnie i Szafy pozwala również na automatyczną kalkulację kosztów w arkuszu MS Excel. Użytkownik jest więc w stanie nie tylko przygotować meble, ale zaprezentować również klientowi szczegółową wycenę, a nawet wizualizację. Program 3D wyposażony jest bowiem także w silnik graficzny umożliwiający tworzenie szczegółowych renderów.

Generowanie programów na maszyny CNC

Posiadasz w swojej firmie maszynę CNC? Jeżeli tak TopSolid edycja Kuchnie i Szafy umożliwi Ci wygenerowanie programów. Program CAD/CAM współpracuje ze wszystkimi producentami maszyn dostępnymi na rynku.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat
TopSolid edycja Kuchnie i Szafy?

(22) 314 69 19

info@topsolution.pl

15.02.2021

Copyright © 2023 TOPSOLUTION. Polityka prywatności

Projekt i realizacja: WiWi.pl