Newsroom

element

Poznaj TopSolid Edycje Kuchnie i Szafy

TopSolid edycja Kuchnie i Szafy - Program do Projektowanie Mebli kuchennych, szaf oraz innych mebli skrzyniowych

W naszej ofercie pojawił się zupełnie nowy program – TopSolid edycja Kuchnie i Szafy. Jest to rozwiązanie, które pomoże mniejszym firmą wejść w świat projektowania oraz produkowania przy pomocy programów CAD/CAM. Powstało ono przy współpracy TopSolution oraz TopSolid na bazie wieloletnich doświadczeń.

TopSolid edycja Kuchnie i Szafy pozwala praktycznie samodzielnie zaprojektować, a następnie wyprodukować meble kuchenne, szafki, komody oraz szafy.

TopSolid Kuchnie i Szafy - Render 1

Praca z biblioteką

Najnowsze rozwiązanie spod marki TopSolid to zupełnie nowe podejście do budowania mebli. Projektowanie odbywa się przy pomocy wbudowanej biblioteki różnych komponentów. Mowa tu o gotowych szafkach oraz półfabrykatach takich jak korpus, półki czy fronty. Konstruktor oprócz wykorzystania gotowych elementów może również stworzyć własne przy pomocy kategorii „Moja Biblioteka”.

TopSolid edycja Kuchnie i Szafy wyposażony jest także w biblioteki okuć oraz podzespołów przodująych producentów akcesoriów meblowych. Są to elementy takich firm jak Blum, GTV, Hettich, Hafele, Peka, Gras czy Sevroll.

Szybka i łatwa nauka

TopSolid edycja Kuchnie i Szafy powstał z myślą o małych firmach. Co za tym idzie, jest on prosty i intuicyjny, zaś interfejs został tak zaprojektowany, aby każdy użytkownik mógł się w nim bez problemu odnaleźć. Warto podkreślić, że nauka programu do projektowanie 3D zajmuje tylko 1 dzień.  

Dokumentacja 2D oraz generowanie programów

Program do projektowania mebli kuchennych oraz szaf został przygotowany tak, aby być kompleksowym narzędziem. Użytkownik nie tylko zaprojektuje w nim meble na podstawie przygotowanej biblioteki, ale również automatycznie stworzy dokumentacje 2D. Wygenerować z poziomu programu można także zapotrzebowanie materiałowe, listę okuć oraz listę formatek wraz z okleinami. Poza dokumentacją TopSolid edycja Kuchnie i Szafy pozwala na generowanie programów na maszyny CNC wszystkich najpopularniejszych dostawców.

Wycena i wizualizacja

Poza projektowaniem mebli kuchennych, szaf oraz innych mebli skrzyniowych, TopSolid edycja Kuchnie i Szafy pozwala również na automatyczną kalkulację kosztów w arkuszu MS Excel. Użytkownik jest więc w stanie nie tylko przygotować meble, ale zaprezentować również klientowi szczegółową wycenę, a nawet wizualizację. Program 3D wyposażony jest także w silnik graficzny umożliwiający tworzenie szczegółowych renderów.

TopSolid edycje Kuchnie i SzafyTopSolid edycje Kuchnie i Szafy
wersja PRO
18 999 PLN netto


24 999 PLN netto


– praca w oparciu o parametryczną bibliotekę szafek oraz półfabrykatów
– praca na szkicowniku 2D
– przyjazny interface wspomagający aranżację pomieszczeń
– wbudowany optymalizer rozkroju OptiSolid
– biblioteka okuć i parametrycznych podzespołów (Blum, GTV, Hettich, Hafele, Peka, Grass, Sevroll, Lamello, a także drzwi KFV oraz Assa Abloy)
– fotorelistyczne wizualizacje
– generowanie dokumentacji 2D
– generowanie listy części
kalkulacja kosztów w arkuszu MS Excel
– praca w oparciu o parametryczną bibliotekę szafek oraz półfabrykatów
– praca na szkicowniku 2D
przyjazny interface wspomagający aranżację pomieszczeń
– wbudowany optymalizer rozkroju OptiSolid
– biblioteka okuć i parametrycznych podzespołów (Blum, GTV, Hettich, Hafele, Peka, Grass, Sevroll, Lamello, a także drzwi KFV oraz Assa Abloy)
– fotorelistyczne wizualizacje
– generowanie dokumentacji 2D
– generowanie listy części
– kalkulacja kosztów w arkuszu MS Excel
– generowanie programów na wszystkie dostępne maszyny CNC

Chcesz wiedzieć więcej na temat TopSolid edycja Kuchnie i Szafy?
Zadaj pytanie, a my oddzwonimy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (adresu e-mail) zawartych w zgłoszeniu, w [rozwiń]
związku z art. 6 ust. 1 lit. a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem (więcej) danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). W każdym momencie mogę wycofać zgodę wypisując się z newslettera.

Poznaj inne rozwiązania

15.02.2021

Copyright © 2020 TOPSOLUTION. Polityka prywatności

Projekt i realizacja: WiWi.pl