element

TopSolid 7 SheetMetal

PROJEKTOWANIE I WYTWARZANIE ELEMENTÓW BLASZANYCH

Projektujesz obudowy? Może wentylację? Projektujesz elementy z wykorzystaniem technologii gięcia blach? Proponujemy kompletne rozwiązanie, które Tobie to usprawni. Będziesz automatycznie generować rozwinięcia, możesz uwzględniać wszelkie niuanse związaną z technologią. Jeżeli otrzymujesz modele z zewnątrz program automatycznie je przekształci by je później rozwinąć. Otrzymasz szeroką gamę narzędzi kształtowania, wytłaczania czy wycinania. Jeżeli zajdzie konieczność możesz użyć narzędzi do naprawy geometrii. Otrzymujesz również narzędzie do automatycznego układania elementów na płycie. Prostota rozwiązania spowoduje, że szybko zaczniesz wydajnie używać narzędzia. Jak również zintegrowane zarządzanie projektami zadba o to co stworzysz. System dla Ciebie również zachowa wszelkie dokumenty związane z projektem i nawet te, które nie powstały w programie.

TopSolid SheetMetal to:

• Kompleksowość rozwiązania
• Dostęp do zaawansowanych narzędzi
• Automatyczne układanie elementów na płycie (nesting)
• Projektowanie skomplikowanych systemów opartych o blachę
• Uwzględnienie parametrów gięcia

video

Masz pytania?
Zapraszamy do kontaktu!

Skontaktuj się z nami

TopSolid 7

TopSolid 7 jest to system służący do projektowania 3D, który umożliwia parametryczne modelowanie powierzchniowo-bryłowe dowolnych obiektów i konstrukcji. Modelowanie w TopSolid 7 usprawnia pracę i sprawia, że staje się przyjemniejsza.

Więcej

TopSolid 7 CAM

TopSolid 7 CAM zapewnia sterowanie obrabiarek numerycznych dowolnych producentów, takich jak: frezarki, wieloosiowe tokarko – frezarki, wycinarki drutowe. TopSolid CAM jest skalowalnym rozwiązaniem i może występować jako pełny CAD/CAM lub jako samodzielne stanowisko CAM.

Więcej

TopSolid 7 Mold

TopSolid Mold to pakiet dodatkowych funkcji CAD, który oferuje wysoką wydajność dzięki automatyzacji typowych operacji projektowych. System skraca czas projektowania form względem standardowych rozwiązań CAD o co najmniej 60%.

Więcej

Manipulatory 3D

Myszki 3D firmy 3Dconnexion usprawniają i przyśpieszają pracę projektantom, architektom i artystom z całego świata. Zapewniają bardziej naturalną i intuicyjną kontrolę modelu 3D, która nie jest osiągalna przy użyciu tradycyjnej myszy i klawiatury.

Więcej

Copyright © 2020 TOPSOLUTION. Polityka prywatności

Projekt i realizacja: WiWi.pl