Newsroom

element

Nowe elementy w bibliotece do TopSolid Wood

Biblioteki komponentów w programie do projektowania mebli TopSolid Wood to idealne narzędzie do tworzenia nowych zestawów produktów. Taką bibliotekę użytkownik może zbudować samemu lub skorzystać z już przygotowanej. I właśnie taką przygotowaną bibliotekę oferujemy naszym klientom. Dzięki gotowym w pełni parametrycznym komponentom w szybki i bezproblemowy sposób zbudujesz niespotykany zestaw mebli.

Ciągły rozwój biblioteki – Producenci Drzwi

Dodatkowo prace nad biblioteką ciągle trwają. Już teraz dostępne są zupełnie nowe elementy, które powstały z myślą o producentach drzwi. Dodane okucia mają za zadanie ułatwić stosowanie rozwiązań takich dostawców jak między innymi LOB, KFV oraz Hafele. W skład biblioteki okuć drzwi wchodzą:

  • klamki
  • szyldy
  • zawiasy (wpuszczane, trzpieniowe, wahadłowe)
  • zamki (zatrzaskowe, z blokadą, zasuwa na klucz, na wkładkę cylindryczną)

Warto podkreślić, że tak samo jak w przypadku innych okuć dostępnych w bibliotekach tak i te automatycznie wykonują operacje otworów czy kieszeni.

Przyspiesz pracę już dziś!

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą biblioteką gotowych elementów serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym. Nasi koledzy udzielą wszelkich niezbędnych informacji na jej temat.

26.08.2020

Copyright © 2020 TOPSOLUTION. Polityka prywatności

Projekt i realizacja: WiWi.pl