Newsroom

element

Coraz więcej nowych elementów w bibliotece PEKA – TopSolid Wood 2020

Biblioteka PEKA - TopSolid Wood 2020

Biblioteki elementów z każdym dniem są rozwijane przez nasz dział technologiczny. Również i zestaw akcesoriów firmy PEKA, z którą TopSolution Integracje nawiązało współpracę rozbudowywany jest o coraz to nowe elementy, które już niebawem trafią do użytkowników.

Przede wszystkim największą nowością, która już niebawem zadebiutuję jest dodanie całych systemów rozwiązań do kuchni firmy PEKA wraz z całą technologiczną jej stroną. To oznacza, że dodane elementy same wykonają pod siebie potrzebne otwory. Do tego wykorzystają ustalone z góry narzędzia oraz dobiorą elementy do danej przestrzeni. Warto dodać, że ma to również przełożenie na generowane programy na maszyny CNC. Te automatycznie wezmą pod uwagę potrzebne otwory i mocowania. Co za tym idzie, również i dokumentacja produktowa wzbogaci się o pełen wykaz okuć i zapotrzebowania materiałowego.

W najnowszej odsłonie biblioteki akcesoriów firmy PEKA nie zabraknie najpopularniejszych zestawów. Znajdą się w niej systemy gospodarcze, jak półki na akcesoria, systemy narożne typu LEMANS II, system podblatowe – KITCHEN TOWER oraz SNELLO, a także systemy wysokie – DISPENSA i TANDEM.


Poznaje oprogramowanie TopSolid Wood 2020.

Skontaktuj się z nami
08.10.2020

Copyright © 2020 TOPSOLUTION. Polityka prywatności

Projekt i realizacja: WiWi.pl