Konfigurator paneli lamelowych – Wdrożenie w firmie RollWall

element
Konfigurator Paneli Lamelowych - Platforma Variantic

W dobie sklepów internetowych konfiguratory 3D cieszą się coraz większą popularnością. Pozwalają wyróżnić się ofercie producenta, ale przede wszystkim umożliwiają konfigurowanie produktów w czasie rzeczywistym. Takim rozwiązaniem jest właśnie konfigurator online Variantic. Coraz więcej firm wybiera go, aby na jego podstawie zbudować swój własny konfigurator produktów.

Budowa konfiguratora online

Konfiguracji kolorów w konfiguratorze paneli lamelowych firmy RollWall - Wdrożenie platformy do budowania konfiguratorów online Variantic

RollWall to firma, która stawia na nowoczesne rozwiązania. W swojej ofercie mają szeroką  gamę produktów. Znajdziemy w niej między innymi dekoracyjne panele lamelowe oraz panele tapicerowane, dostępne w wielu zestawieniach kolorystycznych. Produkty oferowane przez firmę RollWall wpasowują się idealnie do najnowszych trendów, dodając pomieszczeniom eleganckiego wyglądu. Dzięki platformie Variantic firma zbudowała konfigurator paneli lamelowych oraz konfigurator paneli tapicerowanych. Osadzony on został na stronie internetowej RollWall, gdzie klienci samodzielnie mogą przygotowywać projekty dzięki intuicyjnemu konfiguratorowi 3D.

Wybór koloru, rozmieszczenie czy szybkie wyliczenie sztuk paneli dzięki konfiguratorowi online staje się proste i bezproblemowe. Konfigurator produktów Variantic dzięki zaawansowanemu silnikowi graficznemu pozwala klientom w łatwy sposób zobaczyć, jak będzie wyglądał wymarzony produkt. Detale drewna czy faktura tapicerki są odwzorowane w każdym szczególe. Konfigurator online Variantic pozwala „poczuć” wygląd elementów.

Dostosowanie konfiguratora paneli lamelowych

Firma RollWall wybierając konfigurator online Variantic, kierowała się również możliwościami, jakie daje platforma w dostosowaniu wyglądu samego konfiguratora 3D. Wygląd konfiguratora firma RollWall przygotowała od podstaw, wpasowując go w design strony internetowej. Dzięki dużym i czytelnym przyciskom klient w prosty sposób odnajduje się w konfiguratorze 3D i w kilka chwil jest w stanie przygotować projekt. Ze względu na specyfikę produktu firma zdecydowała się na jak najprostszą konfigurację, która docelowo spełnia wszystkie oczekiwania klienta.

Warto również zaznaczyć, że konfigurator Variantic, pozwala zobaczyć produkt w swoim własnym domu. Dzięki technologii AR platforma Variantic na podstawie przygotowanej konfiguracji generuje odpowiedni model, który przy pomocy telefonu komórkowego lub tabletu można umiejscowić w rzeczywistości, sprawdzając przygotowana konfigurację.

Wygląd konfiguratora paneli lamelowych został dostosowany do designu strony internetowej RollWall

Wygląd konfiguratora paneli lamelowych został dostosowany do designu strony internetowej RollWall

Główne cechy wdrożenia konfigurator paneli lamelowych oraz konfiguratora paneli tapicerowanych przez firmę RollWall:

  • wygenerowanie oraz wizualizacja przygotowanej przez klienta konfiguracji przy pomocy konfiguratora online osadzonego na stronie internetowej
  • dostosowanie wyglądu konfiguratora 3D do designu strony internetowej
  • możliwość wysłania zapytania do przygotowanej przez klienta konfiguracji paneli lamelowych lub tapicerowanych
  • możliwość wyświetlenia przygotowanej konfiguracji za pomocą technologii AR
  • możliwość pobrania dokumentacji montażowej na podstawie wygenerowanej konfiguracji
Konfigurator paneli tapicerowanych oraz konfigurator paneli lamelowych firmy RollWall

Dowiedz się więcej o konfiguratorze online Variantic

Jeżeli są Państwo zainteresowani implementacją platformy Variantic w swojej firmie serdecznie zapraszamy do bezpośredniego kontaktu. Udzielimy wszelkich informacji na temat konfiguratorów online i przygotujemy odpowiednią ofertę.

25.05.2023

Copyright © 2023 TOPSOLUTION. Polityka prywatności

Projekt i realizacja: WiWi.pl