Newsroom

element

Kofigurator Mebli Online – Variantic

Variantic konfigurator mebli online wybór koloru mebli

Z dnia na dzień coraz większą uwagę branży meblarskiej zaczynają przykuwać konfiguratory mebli online. Zważywszy na coraz większe indywidualne podejście do każdego zamówienia, ważnym aspektem sprzedaży staje się możliwość pokazania produktu w jego finalnej postaci. Nie zawsze możliwe jest to przy pomocy standardowych metod. Z pomocą przychodzi Variantic – konfigurator mebli, który w całości działa przy pomocy tylko i wyłącznie ogólnie dostępnych przeglądarek internetowych

KILKA MINUT DO ZAPROJEKTOWANIA WYMARZONEGO MEBLA

Założenie przy tworzeniu konfiguratora mebli Variantic było takie, że ma to być system prosty i łatwo dostępny dla każdego. Właśnie dlatego TopSolution postawiło na działanie przy pomocy najbardziej popularnych przeglądarek internetowych typu Firefox, Chrome czy Opera. To sprawia, że skonfigurowanie wymarzonej szafki lub stolika staje się możliwe praktycznie wszędzie. Nie wymaga też specjalnie do tego przygotowanego komputera.

PROSTA I SZYBKA WIZUALIZACJA MEBLI ONLINE

Variantic konfigurator mebli do sprzedaży internetowej modyfikacja wymiarów

Konfiguracja mebli przez klienta odbywa się za pomocą środowiska prezentacji. Jest to player widoczny na stronie internetowej producenta, który przedstawia produkty w formie obiektów 3D.  Te można oglądać z dowolnej strony, a dzięki kinematyce możliwe jest także przedstawienie ich ruchu. W tym przypadku otwieranie szafek, szuflad, ruch zawiasów itp. Przy tworzeniu mebla na wymiar klient ma również możliwość zmiany jego szerokości, wysokości lub głębokości. Wszystko odbywa się w czasie rzeczywistym i bez dodatkowego przeładowywania strony. Oczywiście nie są to jedyne możliwości konfigurowania mebli jakie umożliwia Variantic. Producent może także umożliwić wybór rodzaju prowadnic, zawiasów, koloru mebli, kierunku usłojenia, wysokości stopek, możliwość zamontowania mediaportów, a nawet ukazać, jak wygląda produkt po jego rozłożeniu na części. Wszystko zależy od tego, jakie parametry chcemy, aby klient mógł zmieniać.

Variantic konfigurowanie mebli online nadawanie kinematyki obiektom - otwieranie szafek
Variantic umożliwia nadawanie kinematyki obiektom, co pozwala na np. otwieranie szafek.

KONFIGUROWANIE MEBLI SKRZYNIOWYCH ORAZ TAPICEROWANYCH ONLINE

Variantic konfigurator mebli tapicerowanych do sprzedaży online

Variantic składa się również z części niewidocznej dla klienta końcowego – edytora. To właśnie w edytorze tworzymy produkty, nadajemy cechy, które chcielibyśmy, aby klient mógł zmienić, a także samą kinematykę. Edytor to nic innego jak system CAD 3D. Prosty i intuicyjny. Pozwala on nie tylko na projektowanie obiektów, ale również ich wgrywanie (pliki w formacie *slt oraz *obj). Dzięki temu Variantic umożliwia konfigurowanie mebli online o złożonej budowie. Jak np. meble tapicerowane.

PRZEŚCIGNIJ KONKURENCJE

System Variantic jest zupełnie nowym i przełomowym spojrzeniem na temat internetowych konfiguratorów mebli. Jest prosty, intuicyjny, ale przede wszystkim daje szerokie spektrum narzędzi pozwalające na zupełnie inne ukazanie produktów. Wynosi internetową sprzedaż mebli na nowy poziom.

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Skontaktuj się z nami!

13.03.2019

Copyright © 2020 TOPSOLUTION. Polityka prywatności

Projekt i realizacja: WiWi.pl