Newsroom

element

DREMA 2022 za nami

Targi DREMA 2022 - Dziękujemy DREMA Dzieciom - 100 zestawów mebli

Za nami kolejna edycja największych targów skupiających się na branży meblarskiej oraz drzewnej DREMA 2022. W dniach 13-16 września 2022 roku hale Międzynarodowych Targów Poznańskich wypełniły się pasjonatami meblarstwa ze wszystkich zakątków świata, co potwierdza tylko globalny charakter eventu. Targi DREMA już od wielu lat odwiedzają światowe marki, liderzy i firmy stawiające na innowacyjność i trwałe relacje biznesowe. Warto tutaj dodać, że poznańskie targi są obecnie na 14 miejscu w kategorii światowych wystaw dedykowanych obróbce drewna.

Na takim wydarzeniu nie mogło także zabraknąć nas. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko. Prezentowaliśmy najnowszą odsłonę programu do projektowania i produkcji mebli TopSolid Wood CAD/CAM, platformę do projektowania konfiguratorów 3D online Variantic oraz rozwiązanie również CAD/CAM przeznaczone do produkowania mebli kuchennych TopSolid Edycja Kuchnie i Szafy.

Po dłuższej przerwie w ramach targów DREMA 2022 powróciła inicjatywa „Fabryki Mebli na Żywo”. W jej trakcie odbyła się charytatywna akcja DREMA Dzieciom, w której mieliśmy przyjemność uczestniczyć. Wraz z innymi firmami przodującymi w sferze obróbki drewna oraz meblarstwa, a także studentami Uniwersytetu Przyrodniczego stworzyliśmy ponad 100 kompletów mebli, które zostaną wysłane na Ukrainę do Lwowa. Dokładniej do Lwowskiego Centrum Rehabilitacji i Edukacji DREAM.

Bardzo serdecznie chcieliśmy podziękować dr. Krzysztofowi Wiaderkowi, studentom z Wydziału Leśnego i Technologii Drewna Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, organizatorom: Grupie MTP oraz DROMA, a także wszystkich firmą, które włączyły się w tą akcję. Między innymi firmom: Felder, Hettich, InfoTec, ITA Tools, Kawasaki, OVVO czy Wersal. Dzięki naszej wspólnej pracy stworzyliśmy coś niesamowitego.

Do zobaczenia za rok. Kolejna edycja targów DREMA odbędzie się 12-15 Września 2023 roku.

04.10.2022

Copyright © 2020 TOPSOLUTION. Polityka prywatności

Projekt i realizacja: WiWi.pl