Newsroom

element

Blum MERIVOBOX już niedługo w TopSolid Wood

System szuflad Merivobox od firmy Blum w programie do projektowania mebli TopSolid Wood

Już niebawem zaprezentujemy najnowszą aktualizację biblioteki TopSolid Wood wzbogaconą o nowy system szuflad od firmy BlumMERIVOBOX.

System szuflad MERIVOBOX pozwala projektować szuflady odpowiadające wszystkim wymaganiom o zoptymalizowanej funkcji i jednocześnie wyjątkowej estetyce. Bazowym elementem szuflady jest platforma mająca trzy elementy składowe: prowadnice, bok i front.

Jedna platforma w szufladach MERIVOBOX pozwala na łatwą obróbkę i montaż szuflad zarówno standardowych, jak i wysokich. Całość opiera się na jednym typie prowadnicy, która ma jedną pozycję mocowania dla wszystkich rozwiązań i jednego podstawowego boku. Różnorodność opcji sprawia, że otrzymamy idealne szuflady spełniające najwyższe wymagania.

Blum to międzynarodowa austriacka firma działająca na rynku od 70 lat. Zajmuje się produkowaniem systemów zawiasów, podnośników i prowadnic oraz narzędzi montażowych do produkcji szaf i mebli. W bogatej ofercie firmy znajdziemy też produkty takie jak: odbiorniki i amortyzatory, organizery kuchenne, podnośniki frontów, prowadnice do szuflad, systemy szuflad oraz zawiasy meblowe.

Oprogramowanie TopSolid Wood jest w pełni zintegrowanym systemem CAD/CAM wiodącym w sektorze przemysłu meblarskiego. Program przyspiesza projektowanie i produkcję mebli. Umożliwia modelowanie w środowisku 3D a także:

– automatyczne generowanie dokumentacji produkcyjnej i montażowej,
– automatyczne generowanie zaopatrzenia materiałowego, listy okuć, listy formatek, wraz z okleinami,
– zaawansowane wizualizacje,
– automatyczną kalkulację kosztów w arkuszu MS Exell i wiele więcej

Dowiedz się więcej na temat oprogramowania TopSolid Wood oraz biblioteki akcesoriów meblowych i systemów szuflad firmy Blum.

30.08.2022

Copyright © 2020 TOPSOLUTION. Polityka prywatności

Projekt i realizacja: WiWi.pl