Biblioteki okuć do TopSolid Wood

element

Dzięki bibliotekom w TopSolid Wood, praca konstruktora staje się o wiele łatwiejsza. Można w niezwykle wydajny i prosty sposób projektować nowe konstrukcje. W bibliotekach nie tylko znajdziemy zestawy okuć ale także operacje technologiczne (wiercenia, frezowania, cięcia), które automatycznie tworzone są pod dany element. W przypadku np. prowadnic program automatycznie dopasuje je do danej przestrzeni oraz optymalnie dobierze elementy. Tym samym odciąża od konieczności sprawdzania parametrów w katalogach. Dodatkowym, a także znacznie ułatwiający prace atutem jest fakt, że TopSolid Wood automatycznie generuję kompletne listy materiałowe.

Poniżej znajdziesz biblioteki najbardziej popularnych dostawców okuć meblowych. Są one do pobrania całkowicie za darmo.

BIBLIOTEKA OKUĆ MEBLOWYCH GTV

Biblioteka akcesoriów GTV posiada w swoich zasobach wszystkie produkowane przez GTV: zawiasy, prowadnice, jak również systemy szuflad. Biblioteka jest cały czas rozbudowywana o nowe grupy produktowe.  

Aby pobrać bibliotekę GTV kliknij link poniżej:
Link – GTV

BIBLIOTEKA OKUĆ MEBLOWYCH HÄFELE

W bibliotece elementów Häfele znaleźć można ponad 400 gotowych elementów do wykorzystania przy projektowaniu mebli. Między innymi są to klasyczne połączenia za pomocą mimośrodu oraz kołka meblowego. Biblioteka zwiera również złącze Rafix oraz wiele innych elementów przyspieszających projektowanie mebli.

Aby pobrać bibliotekę HÄFELE kliknij link poniżej:
Link – HÄFELE

29.03.2019

Copyright © 2023 TOPSOLUTION. Polityka prywatności

Projekt i realizacja: WiWi.pl