Newsroom

element

Biblioteka okuć firmy GTV dla TopSolid Wood

Biblioteka Okuć firmy GTV dla TopSolid Wood

Program do projektowania i produkcji mebli TopSolid Wood posiada nową bezpłatną funkcjonalność. Dostępna do pobrania jest biblioteka okuć firmy GTV. Biblioteka jest efektem współpracy jaką TopSolution Integracje nawiązała z jednym z największych dostawców okuć meblowych. Celem powstałego pakietu jest usprawnienie i przyspieszenie pracy producentów mebli, a także stolarzy.

Firma GTV to jeden z najbardziej znanych producentów okuć meblowych w Polsce. W swojej ofercie posiadają szeroką gamę produktów takich jak systemy szuflad, zawiasy, prowadnice, czy elementy łącznikowe. Akcesoria meblowe GTV znane są jednak nie tylko w naszym kraju ale i na świecie. Fabryka dystrybuuje bowiem swoje elementy między innymi w Brazylii, Chorwacji, Rosji, Czechach i Hiszpani.

Szybsza praca w programie CAD/CAM TopSolid Wood

Biblioteka okuć firmy GTV pozwala w niezwykle wydajny i szybki sposób projektować i produkować meble. Posiada ona bowiem brył 3D, które nie tylko ukazują element w każdym jego detalu. Posiadają one również operacje technologiczne. Dzięki temu automatycznie wykonywane są takie funkcje jak wiercenia, frezowania lub cięcia potrzebne do spasowania elementu w projektowanym przez nas meblu. Co ważne, w przypadku np. prowadnic TopSolid Wood automatycznie dopasowuje je do danej przestrzeni, a także optymalnie dobiera potrzebne elementy. Biblioteka aktualnie zawiera takie elementy jak np. zawiasy, prowadnice oraz szuflady.

Zestaw elementów dostępny jest w programie TopSolid Wood, jednym z najpopularniejszych rozwiązań CAD/CAM w Polsce. Program umożliwia nie tylko projektowanie mebli w środowisku 3D, ale również płynne i bezproblemowe przejście do etapu produkcji. Przy użyciu środowiska CAM użytkownik jest wstanie bezproblemowo zaprogramować maszynę CNC. TopSolid Wood wykorzystywany jest z powodzeniem jako program do produkcji mebli skrzyniowych, tapicerowanych, drzwi, okien, a także schodów.

Biblioteka okuć firmy GTV używana przez wszystkich

Zestaw akcesoriów do programu CAD/CAM TopSolid Wood już teraz cieszy się dużą popularności. Została pobrana przez ogromną ilość użytkowników oprogramowania TopSolid Wood, za co serdecznie dziękujemy. Cieszymy się, że współpraca między firmą GTV oraz TopSolution Integracje pozwoliła ułatwić projektowanie oraz produkcję w branży meblarskiej.

Pobierz bibliotekę okuć firmy GTV dla TopSolid Wood 6.20

24.02.2020

Copyright © 2020 TOPSOLUTION. Polityka prywatności

Projekt i realizacja: WiWi.pl